Tajemství krásy modelky Simony Krainové: Věří v kombinaci kolagenu a těchto tří vitamínů

Česká modelka má úsměv na rtech v jednom kuse. Není se čemu divit, Simona jakoby ani nestárla a neměnila svoji vizáž. Které vitamíny si pravidelně doplňuje a čemu ve světě kosmetiky ještě věří?

Zdroj: instagram.com/simonakrainova
Zdroj: instagram.com/simonakrainova

Simona Krainová se ve vodách modelingu pohybuje od roku 1989. Už na castingu, kterého se zúčastnila, ohromila porotu svou přirozeností a sebevědomým vystupováním. Nic z toho jí neubylo ani do dnešního dne a zkušená modelka má za sebou množství focení, obálek časopisů, či přehlídek například pro Max Marru či Thierryho Muglera. Její pleť neustále září, vlasy si udržuje v úplném zdraví a nechybí jí ani potřebná kondice. Jak si Simona udržuje své mládí?

Mohlo by vás zajímat: Sestra Simony Krainové je pro ženy velkou inspirací: V 50-tce dosáhla postavy snů a má zasloužený obdiv

Kolagen pro zdravou pleť

Simonin pomocník číslo jedna je právě kolagen, který v pohotovosti udržuje její pleť, nehty, ale prospívá i jejím vlasům. Tato ve vodě nerozpustná bílkovina pomáhá svalům a kloubům a udržuje tělo zdravé a pohyblivé. Simona, která má ráda běh se právě této látce vůbec nebrání. Účinně si ji přidává do jídelníčku a neváhá ani s kosmetickými produkty, které také obsahují i  tuto lásku.

Plus v podobě kyseliny hyaluronové

Tato látka, která se nazývá také esencí mládí perfektně doplňuje právě výše zmíněný kolagen. Vyhlazuje vrásky a také díky ní je Simonin obličej hladký jako před lety. Tuto kosmeticky známou dvojkombinaci však modelka doplňuje i minerálními látkami. Nedá dopustit právě na tři z nich. Biotin, zinek a jód tvoří důležitou součást její stravy a denního režimu.

V těchto jídlech je hledejte

Strava modelky je samozřejmě vyvážená a hlavně založená na přírodní bázi. O Simoně je známo, že svému tělu pomáhá i přídavkem proteinů, které ji připraví na každodenní cvičení. Nebrání se však množství zeleniny či tradičnímu českému masu, které v sobě krásně zahrnuje biotin, zinek pro krásnou pleť bez podráždění a vyrážek a také jód potřebný při boji s únavou.

Přečtěte si také: Žádný důchod jí nehrozí: Simona Krainová se na mole předvádí, jako kdyby měla o polovinu méně!

Všechno je to ve vitamínech

Už název vitamíny v sobě zahrnuje něco pozitivního a plného energie. Bez nich si Simona Krainová život ani neumí představit. Za ty nejdůležitější pokládá právě vitamin C, který je určitě znám každému. Ranní voda s citrónem, či ovocné krémy obohacené právě o tuto složku dodají celému tělu tu pravou vzpruhu. Vitamín B3 se zase stará o Simonin vyvážený spánek a dobrou koncentraci během celého dne. Modelka se proto nebrání ani malým zdravým snackům v podobě semínek, které si hravě přidá i do ranního smoothie.

Foto:
instagram.com/simonakrainova
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..