Toho, co kdysi Cindy Crawford odmítala a na čem vybudovala svou slávu, se dnešní ženy vzdávají a dělají chybu

Supermodelka Cindy Crawford dala v momentě rozhodování na svou mámu. Ta jí zakázala právě odstranění tohoto rysu, na kterém si kráska vybudovala celou svou modelingovou kariéru.

Zdroj: instagram.com/cindycrawford
Zdroj: instagram.com/cindycrawford

V mládí nám matky dávají různé rady. Kolik z nich jste si však opravdu vzaly k srdci a poslechly je? O to hůře se plní takové, které vám jako mladé dívce připadají nesmyslné a hlavně vás zraňují. Máma Cindy Crawford se jistě špatně vyrovnávala s nedostatkem sebevědomí, které pociťovala její dcera. Dnes však sama Cindy ví, že poslechnout bylo to nejlepší řešení!

Přečtěte si také: Nestárnoucí Pretty Woman: Oblíbená kombinace potravin Julie Roberts, díky kterým si udržuje štíhlou linii

Sestra ho nazývala "ošklivým"

Americká modelka byla objevena novinovým fotografem. Už tehdy věděla, že k dokonalosti jí brání malý nedostatek. Její tvář nebyla jako ostatní, nad jejím rtem se stkvělo výrazné znaménko. Cindina sestra ho nazývala i ošklivým. Pokud by bylo na opačné straně, mohlo by být znaménkem krásy, ovšem takové štěstí ona neměla. Na naléhání své matky si toto znaménko vyoperovat nedala. Přesvědčila ji o tom i tato její poznámka.

Umíš si představit jaká jizva by ti zůstala?

Tuto otázku kladla své dceři. Trvalo to déle, avšak i sama Cindy pochopila, že toto znaménko je jejím výrazným rysem. Takovým, na němž může stavět a ze kterého může těžit pouze pozitivní aspekty. Její tvář byla neotřelá, časem se stala přímo ikonickou. Její hodnocení v modelingu stoupaly do výšin právě díky jedinečnosti, kterou její tváři dodalo znaménko.

Kariéra založená na tom býti jinou

Cindy Crawford by v současnosti ani nepomyslela na odstranění znaménka. Své poselství se snaží posouvat i dál a dodávat ženám sebevědomí. Vždyť život je o rozmanitosti a na přirozené kráse záleží mnohem více, než na umělé dokonalosti. Modelka jako ona, dosáhla mnohem více, právě díky rozhodnutí nezbavit se své jedinečnosti v honbě za krásou.

Mohlo by vás zajímat: Cvičící maminka Chrissy Teigen: Tyto 3 pravidla doporučuje při dosahování ideální hmotnosti

Ovládněte své malé krásy

Řekněme si to na rovinu. Kdo určuje, co je opravdu krása? Ženy v současnosti by si měly vzít Cindy k srdci. Svou jedinečnost by měly velebit a stavět svou tvář na odiv. Pokud je jiná, mnohem snadněji se stane viditelnou, možná jednou i ikonickou. Zkušená modelka je důkazem toho, že vybudování vlastního brandu stojí na tvrdé dřině a přirozenosti.

Foto:
instagram.com/cindycrawford
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..