Tajemná žena z minulosti prince Williama: Tato kráska prý dala princi „kopačky“ předtím, než poznal Kate

Po boku prince Williama si neumíme dnes představit lépe reprezentující ženu než je právě Kate, či jako matku jeho dětí, manželku nebo vévodkyni. Po všech stránkách do královské rodiny jednoduše zapadá. Avšak princ měl během vztahu s Kate oči i pro tuto sexy blondýnku.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kate nebyla jediná žena v princově životě

William, Kate a jejich královský příběh lásky známe bez debaty všichni. Všichni také víme, že jejich cesta se na chvíli v jistém čase rozdělila, aby se znovu opět jejich cesty spojily a vytvořily pár, který je dnes na první pohled dokonalý. Avšak stejně jako i jiní muži, ani princ není výjimkou a Kate nebyla jeho jediná žena v životě. V jejich společných začátcích figurovala ještě jedna žena ...

Mohlo by vás zajímat: Stylová moderní maminka Katka Sagan: Při výchově malého Marlona si zakládá na těchto důležitých věcech

William měl oči i pro sexy blondýnku z britské aristokracie

Předtím než princ William a Kate začali mít seriózní vztah, měl na chvíli oči pro jinou ženu, Isabellu Calthorpe, která je také součástí britské aristokracie. Krásná Isabella je dcerou bankovní dědičky, která je zároveň matkou známé, někdejší dlouholeté přítelkyně prince Harryho, Cressidy Bonas. Cressida a Isabella jsou tak nevlastní sestry. Obě se věnují modelingu a herectví. Tak se zdá, že oba princové měli kdysi slabost nejen na herečky a modelky, ale i blondýnky. Harry si další, ale tmavovlasou herečku, Meghan Markle nakonec i vzal, William se nakonec oženil také s brunetkou, Kate.

 

Čtěte také: Beauty rituál Mirandy Kerr krok za krokem: Osvojte si její recept na ošetření pleti pomocí napařování zeleným čajem

Isabella mohla být na místě Kate, kdyby chtěla

Mnozí spekulují, že to mohla být právě okouzlující blondýnka, která mohla zakotvit v královské rodině po boku prince Williama namísto Kate. Dokonce jak prozrazuje královská expertka pro magazín Harper´s Bazaar, Katie Nichollová, už v době, kdy začal chodit William s Kate, se velmi zajímal spíše o Isabellu. Prý jí velmi nadbíhal a chtěl být s ní, avšak byla to právě Isabella, která se rozhodla nejít do vztahu s princem, protože by to bylo prý škodlivé pro její kariéru herečky a modelky.

Nepřehlédněte: Toto jste o krásné Meghan Markle netušily: Podívejte se, jaká byla předtím, než poznala prince Harryho

Co bylo pak?

Ta samá královská expertka také tvrdí, že Isabella byla žena, kvůli které byli Kate a William poprvé na chvíli odloučení. Když se k ní opět princ vrátil, Kate měla jeden požadavek, která se prý týkal právě Isabelly. Kate trvala na tom, že William nebude Isabellu nikdy více kontaktovat.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..