Na tyto tři ženské znamení si dejte pozor: Po své „kořisti“ jdou se skutečnou výdrží a nehledí na nic

Víte, které tři ženské znamení zvěrokruhu, oplývají dostatečnou sobeckostí, egoismem i ambiciózností? Právě toto jsou atributy, které když použijí v lásce, mějte se na pozoru, pokud nechcete přijít o svého muže. Své kořisti se jen tak lehce nevzdají, přestože vědí, že patří i jiné.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Naše znamení nám dalo do vínku různé povahové vlastnosti. Právě ty mohou sehrát velkou roli v tom, když dojde řeč na lásku. Tyto tři ženské znamení jdou po své kořisti se skutečnou výdrží a jen tak lehce se jí nevzdají. Dokonce je nezastaví ani taková maličkost, že patří již k vám. Jste jedním z nich a platí tato charakteristika i na vás?

Mohlo by vás zajímat: Nastěhovala se vedle nás bývalá mého muže: Když udělala tuto nehoráznou věc před zrakem našich dětí, zakročila jsem

Znamení Lva

Lev je od přírody soutěživý, nebojácný a rozhodně chce být ve všem první a nepřehlédnutelný. Stejně touží i po tom, aby byl nepřehlédnutelný a neodolatelný i pro muže. Pokud nějakého muže skutečně chtějí, a on upřednostní jinou ženu před nimi, to je umí dost vyvést z rovnováhy. Proto v boji o něj, dokáží vytasit skutečně všechny zbraně. Jejich hlavní, kterou použijí, je však jejich inteligence a šarm. Paradoxem však je, že když se jim ho už podaří získat i za cenu, že ho přeberou jiné, jejich lovecký instinkt se projeví opět a začnou toužit po dobíjení znovu. Za sebou tedy zanechávají moře zlomených srdcí.

Čtěte také: Můj muž se zamiloval do mé dcery z prvního vztahu: Když jsem na to přišla, zachovala jsem se tak, jak to nikdo nečekal

Znamení Blížence

Blíženci jsou ve vztazích a v boji o muže skutečně rafinovaní. Ženy v tomto znamení se vyznačují skutečnou přizpůsobivostí, která z nich dělá vhodný objekt pro vztah. Proto nemusí vynaložit až tak velké úsilí, aby získaly muže svých snů. Když ho však už lapí do svých osidel, začnou ukazovat svou pravou tvář a měnit svůj přístup. Jsou skutečně ambiciózní a muže, kterého uloví, možná i přeberou jiné bez výčitek svědomí, mohou brát i jako odrazový můstek na cestě k někomu lepšímu. Za svým cílem, tedy mužem, který je zaujme, si jdou vytrvale.

Znamení Berana

Kromě toho, že ženy ve znamení Berana jsou neskutečně tvrdohlavé, jsou i velmi sobecké, především v lásce. Pokud potkají někoho, kdo plně zaujme jejich pozornost a pokud zavětří lepší příležitost, chopí se jí a klidně nechají za sebou také zlomené srdce. Kvůli lásce neváhají udělat opravdu šílené věci, dokonce od základů změnit svůj život, pokud jim jejich kořist za to stojí. Svůj cíl prostě musí dosáhnout za každou cenu. Problémem, který se pak ve vztahu často vyskytuje je žárlivost z jejich strany. Na svého vyvoleného jsou v tomto velmi přísné a ať se neodváží hodit byť jen očkem po jiné, jinak si to vypije.

Nepřehlédněte: Zamilovala jsem se do dvou mužů současně: Když jsem otěhotněla, netušila jsem, kdo je otec …

Samozřejmě, že výjimky potvrzují pravidlo a také hvězdy se mohou mýlit, ale přece jen, našly jste se trochu v tomto?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..