Zamilovala jsem se do muže, který je o 10 let mladší: Díky tomuto náš vztah funguje i po 5 letech perfektně

Věkový rozdíl ve vztahu vůbec nemusí představovat problém. Ani v případě, pokud si najdete mladšího partnera. A Barbora s Tiborem jsou toho jasným důkazem.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Láska si opravdu nevybírá. Své o tom ví i Barbora. Nikdy neměla štěstí na muže a když přišel konečně ten pravý, měl o 10 let méně než ona. A jejich láska si prošla opravdu různými obdobími. Ale nakonec se jim podařilo dokázat, že ten kdo miluje čistě a upřímně, najde své vysněné štěstí.

Čtěte také: Nastěhovala se vedle nás bývalá mého muže: Když udělala tuto nehoráznou věc před zrakem našich dětí, zakročila jsem

Workoholismus versus láska

Barbora pracovala v reklamní agentuře, kde se zaměstnala hned po škole. Šlo o vysněný job, který se jen tak neodmítá. Vždy byla perfekcionistka a vše, čeho se dotkla, musela a chtěla přivést do dokonalosti. Své práci se věnovala alespoň 18 hodin denně, takže si umíte představit, jak vypadal její soukromý život. Ano, nikdy věru neměla štěstí na chlapy. Pokud se i v jejím životě objevil muž, se kterým by to mohlo fungovat, právě na jejím workoholismu to ztroskotalo mnohem dříve, než by dostali šanci. Takto fungovala Barča více než šest let. Nicméně nakonec se přece jen objevil někdo, kdo jí stál za to, aby v práci trošku polevila. Nicméně mělo to jeden háček. Měl o deset let méně než ona.

Může fungovat vztah se "zajíčkem"?

Přesně tuto otázku poslouchala Barča z každé strany. Od svých kolegyň, kamarádek, či rodiny. Nikdo nechápal, proč si nenašla někoho, kdo byl minimálně v jejím věku. Všichni se jí snažili vysvětlit, že 36 letá žena, která už touží někde v koutku duše po rodině, nemůže přece fungovat s mladým 26 ročním klukem. Nicméně ona to viděla jinak. "Někde uvnitř jsem cítila, že Tibor je ten pravý. Byl prototypem ideálního muže. Přestože měl jen rok po škole, věděl přesně, co chce, toužil po rodině a já jsem si byla jistá, že mě upřímně miluje. Všichni z mého okolí mě přesvědčovali, že mu určitě jde zejména o to, že jsem zajištěna a u mě bude mít všechno. Mýlili se. Nikdy bych nikoho nevydržovala. Na to jsem měla dost rozumu, i když jsem byla zamilovaná."

Láska je láska

Tibor Barču skutečně velmi miloval. Začal pracovat ve stejné firmě jako ona, jen na jiném oddělení. I přesto, že jejich lásce nikdo nevěřil, oni dva ano. Po roce randění Barbora otěhotněla. Tibor byl nadšený. Vždy toužil po velké rodině a jeho sen se začínal plnit. Čekali totiž dvojčata. Barča měla rizikové těhotenství, takže musela skončit v práci. Nicméně Tibor se o ni dokázal bezproblémů po všech stránkách postarat i přesto, že byl opravdu mladý. Když se jim narodily děti, přišlo těžší období, ale zvládli ho. Vždy tu byli jeden pro druhého.

Nepřehlédněte: Zamilovala jsem se do dvou mužů současně: Když jsem otěhotněla, netušila jsem, kdo je otec …

"Všichni mě strašili, že s dvěma malými dětmi najednou a tak velkým věkovým rozdílem mezi námi, to neustojí. Prý mezi námi vznikne propast, kterou se nám nepodaří překonat. Neříkám, byly noci, kdy jsem si poplakala, ale dali jsme to. A víte díky čemu? Upřímnosti, komunikaci a tomu, že si vždy věci říkáme na rovinu. A každý den si najdeme alespoň 20 minut, kdy se věnujeme jeden druhému a vyznáváme si lásku. Ano, každý den a i po letech. Zkuste to i vy, funguje to skvěle," dodává Barbora.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..