Zamilované dvojice, které ze své lásky udělali byznys: I takto se dá vybudovat společná kariéra

Inspirace k nám dnes přichází opravdu z každé strany. Pokud i vy máte zájem o partnerské fotografie, je na čase inspirovat se těmi nejlepšími. Tyto dvojice známé po celém světě ukazují, že i na vztahu se dá postavit to, co nazýváme práce.

Zdroj: instagram.com/jannid
Zdroj: instagram.com/jannid

Komunita Instagramu poskytuje unikátní prostor na sebevyjádření. Mladé páry se toho drží nejvíce jak umí a světu ukazují svou lásku přes malé fotky na obrazovkách telefonů. Ne každý z nich si na začátku myslel, že z tohoto lidského citu vznikne i jejich zaměstnání. Opak se však stal pravdou a nyní si žijí jako zamilované páry, jejichž styl je nezaměnitelný a práce jednou velkou hrou.

Přečtěte si také: Priority muže po 40-tce: Budete překvapené, co všechno vám do života může přinést starší partner

Když je partner pod povrchem

Krásná britská influencerka Victoria Magrath je nepřehlédnutelná. Její stříbrné vlasy jsou poznávacím znamením, kterých si všimne opravdu každý. Z práce na kampaních pro kosmetické značky si vybudovala vedoucí pozici i ve světě módy a nyní fotí či točí videa pro Versace, Diora či Bvlgari. Její blog s názvem In the Frow získá i knižní podobu, která bude módním průvodcem pro všechny ženy. Jakou pozici však při ní zastává její přítel Harrison? Odpověď je velmi jednoduchá. On stojí za všemi jejími fotkami, pracuje na jejich úpravě a natáčí pro ni dokonalé videa, které mají úspěch po celém světě. Jeho záběry z dronu, které lze vidět v některém z Victoriiných vlogů si vás určitě získají.

 

 

Jinak tomu není ani v případě švédky, která svůj domov našla v Monaku. Janni Olsson Delér je šťastně vdaná za partnera, který se sám pyšní názvem YouTuber. Nezapomenutelný koncept, který tato dvojice tvoří má nádech módy, protože sama Janni je jí posedlá, cestování, ale i sportu, který miluje její manžel. Pouze v dokonalé harmonii s partnerem dokáží tyto ženy vytvářet svůj feed plný inspirace.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer time = family time @rickarddeler

Příspěvek sdílený Janni Olsson Delér (@jannid),

 

Cestují po celém světě a hledají ty nejinspirativnější místa

Samotné cestování je posláním pro dva. Sice máme velký respekt vůči sólo cestovatelům, na nic se ale nedívá lépe než na krásné partnerské fotky z nejkrásnějších míst na zeměkouli. Dvojice Hannah a Nick, kteří vystupují pod názvem Salt In Our Hair, tvoří zcela pohádkové fotky, při kterých se až zastavuje dech. Když už vy sami nemáte možnost jít se podívat na tato místa, nechte se alespoň inspirovat touto dvojicí, litovat určitě nebudete.

 

Foto:
instagram.com/jannid
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..