Nejdelší vztahy slavných celebrit: Tyto sňatky fungují už roky a toto je spojuje

Vztahy umí být občas komplikované. A ty v showbiznisovém světě obzvlášť. Avšak i mezi celebritami najdete páry, které dokazují, že pravá láska skutečně existuje.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Všichni to dobře víme, vztahy jsou plné kompromisů, ústupků a je potřeba na nich hodně pracovat po celou jejich existence. Pokud se jim přestanete věnovat, jsou předurčeny k zániku. A ve světě showbyznysu jsou ještě o něco komlikovanější. Pozlátko Hollywoodu totiž i běžné problémy nedělá ani náhodou jednoduššími. Avšak i na červeném koberci najdeme páry, které jsou důkazem, že pravá láska stále existuje.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Blake Lively a Ryan Reynolds jsou spolu již od roku 2010 a tvoří stále zamilovaný pár. Musíme uznat že tito dva patří k najidiličtějším párům v Hollywoodu. Nejdříve byli kamarády, protože herec byl v té době ještě ženatý, ale nakonec se jejich přátelství proměnilo na lásku. Vzali se po dvou letech chození a dnes spolu vychovávají dvě rozkošné dcerky.

Victoria a David Beckhamovi

Victoria a David Beckhamovi spolu začali chodit v roce 1999 a od té doby jsou nerozluční. Jejich randění trvalo také dva roky a pak dvojici zazvonily svatební zvony. A přestože jejich vztah prošel různými obdobími, stále je mezi nimi velmi silné pouto, které je drží pohromadě. Rodiče čtyř dětí prý nejnověji uvažují i o pátém přírůstku. No, nechme se překvapit.

Chrissy Teigen a John Legend

Krásná modelka Chrissy Teigen a zpěvák John Legend se poprvé setkali v roce 2007, ale vzali se až v roce 2013. Pár se od začátku netajil touhou po přírůstku, ale dlouhé období se jim to nedařilo. Nakonec se však jejich sen stal skutečností. Dnes už vychovávají dvě rozkošné ratolesti malou Lunu a její mladšího bratříčka Milese.

Mohlo by vás zajímat: Oblíbená domácí aktivita modelky Andrey Verešové: Ani domácí práce tuto krásku nenudí

Catherine Zeta - Jones a Michael Douglas

Okouzlující herečka Catherine Zeta - Jones a Michael Douglas jsou manželi od roku 2000. Dvojice má dvě děti. Je třeba uznat, že si prošli velmi náročnými fázemi, zejména v době, kdy Michael onemocněl na rakovinu, či když se jeho syn z prvního vztahu dostal do vězení. Ačkoliv bylo období, kdy dokonce oznámili rozchod, podařilo se jim krizi zažehnat. Dali si druhou šanci a od té doby opět září. Prý oba pochopili, že na vztahu je potřeba neustále pracovat.

Tom Hanks a Rita Wilson

Tom Hanks a Rita Wilson tvoří nerozlučnou dvojici již od roku 1988. Tento rok oslavili 30. výročí svatby a to se opravdu v showbiznisových vodách velmi často nevidí. Nicméně i oni si prošli složitým obdobím. Rita před pár lety onemocněla na rakovinu prsu, ale toto období je ještě více semkli a sblížilo. Manželé mají dvou společné syny - Chestera Marlona a Trumana Theodora, kteří jsou již dospělí.

Toto šťastné dvojice spojuje

Víte však, co mají všechny tyto páry společného? Tajemství fungování jejich vztahů je poměrně jednoduché. Velká dávka humoru, tolerance a obdivu k tomu druhému. Avšak základem je brát věci s nadhledem a nezapomínat se každý den smát.

Přečtěte si také: Krásné i bez štětců photoshopu: Úžasné světové krásky si čím dál tím víc užívají přirozenost

Který z párů je vám nejsympatičtější?

Blake Lively a Ryan Reynolds
1
Chrissy Teigen a John Legend
0
Victoria a David Beckhamovi
0
Catherine Zeta - Jones a Michael Douglas
0
Tom Hanks a Rita Wilson
0
Hlasovalo: 1

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..