Luxusní krémy, které nás svými účinky překvapily: Tyto vaši pleť skutečně napnou a změní váš look

Co takhle dopřát pleti skutečný luxus a obměnit tak svůj vzhled bez pomoci zkrášlovacích zákroků? Těmito skvosty skryjete hříchy životního stylu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ať se nám to líbí nebo ne, s přibývajícím věkem přibývají viditelné stopy životního stylu i na naší tváři. Nemusíte se vrhnout drasticky do boje se stárnutím, stačí když pleti dopřejete to nejlepší, co se dá. Pleť totiž ztrácí nejen hydrataci, ale i kolagen a na to, aby získala zpět zářivý a napnutý vzhled ji musíte pravidelně zásobovat těmi nejdůležitějšími složkami.

Inspirujte se: Světové masky na obličej, které pročistí vaši pleť během spánku: Na těchto pět se můžete spolehnout

Vybraly jsme pro vás novinky, díky kterým se vám tato investice vrátí zpět v podobě absolutně perfektního vzhledu, vyzkoušíte?

Revoluce v péči o pleť

Krém Shiseido Essential Energy Day Cream je založen na bázi technologie ReNura Techology. Ta kombinuje mechanické působení krému a biologický účinek na stimulaci nervového systému. Důležité je totiž i to, jak máme nastavenou naši mysl a čistá by měla být nejen pleť, ale právě i hlava, alespoň v to věří japonci, jejichž životní styl je pro nás stále inspirující, protože se dožívají krásného věku a vypadají stále mladě.

Rituál kaviárového požitku

Pokud toužíte po tom, aby vaše kontury obličeje byly pevnější a vaše pleť je často vystavována vlivu životního prostředí či náročného životního stylu, jste na správném místě. Luxusní krém La Prairie Skin Caviar Luxe funguje na bázi revolučního dvoufázového systému a díky výživnému výtažku z kaviáru (kterého je na světě čím dál tím méně a proto jeho cena neustále roste) dopřeje pleti jen to nejlepší. V kombinaci s vitamíny a exkluzivním buněčným komplexem dokonale napne pleť. Jde o vrcholné spojení vědy a luxusu.

Přirozená obranyschopnost pro nejzranitelnější pleť

Citlivost pleti se projevuje právě v napjatých pracovních dnech a období, které je před námi. Komfort pleti zajistíte, když tento hektický životní styl potlačíte a dodáte pleti harmonii. Ochrana bioflóry je obzvláště důležitá a pleti poskytuje úlevu. Šetrný pleťový krém pro ochranu bioflóry citlivé pleti Matis Sensibiotic Cream je bohatý na přírodní složení rostlinných aktivních výtažků z květu šafránu, květinové vodu z lípy a esenciálním voskem z květu pomerančovníku. I ta nejzranitelnější pleť si tak vytvoří přirozenou obranyschopnost.

Krém ideální do městského prostředí

Mladé ženy jsou stále ambicióznější a s kariérním růstem přichází i daň v podobě zatížení pleti. Denní krém Estée Lauder Daywear Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant Creme je vhodný právě pro ženy, které se pohybují v městském prostředí. Super Anti-Oxidant Complex zahrnuje optimální dávku významných antioxidantů, jejichž funkcí je neustále regenerovat a obnovovat pleť.

Zpomalte životní styl, zpomalíte i stárnutí

Nenechte svou pleť dusit se vlivy okolního prostředí. Dochází totiž k oxidačnímu stresu a ten ovlivňuje schopnost mitochondrií dýchat. Aby si pleť udržela své vlastnosti, potřebuje kyslík. V denním krému Vichy Slow Age najdete koktejl aktivních ingrediencí na bázi přírodních složek s jediným cílem - vyhladit vrásky.

Nepřehlédněte: Cushion make-up vytvoří sametovou pleť panenky: Držte se těchto pravidel a zaujmete krásnou vizáží

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..