Kate Middleton a její rady pro zdraví celé rodiny: Tato jídla má nejraději, aby zůstali zdraví a nepřibírali

Britská královská rodina má své zásady. Jinak tomu není ani v případě výběru těch nejlepších potravin. O své dětičky se vévodkyně z Cambridge stará nejlépe jak může. Tyto zásady dodržuje při stravování celé rodiny.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kate Middleton si ještě i teď ráda vzpomíná na časy, když si běžně zašla do supermarketu a nakoupila všechny suroviny potřebné na dobré domácí jídlo. Vaření se proto nevyhýbá ani v paláci, právě naopak. Už během těhotenství s princem Georgem si zvykla na výbornou domácí stravu a dosud na ni nedá dopustit.

Mohlo by vás zajímat: Toto jste o krásné Meghan Markle netušily: Podívejte se, jaká byla předtím, než poznala prince Harryho

Ranní dávka energie

Svůj běžný den začíná vévodkyně z Cambridge zeleným smoothie. Rozmixujeme do něj kapustu, špenát, zelený salát, borůvky pro nasládlou chuť a koriandr pro zlepšení trávení. Tajnou přísadou kouzelného nápoje Kate Middleton je prášek spiruliny. Ten je plný vitamínů, minerálů a samozřejmě i antioxidantů. Chrání Kate před infekcemi a pomáhá jí udržovat zdravý imunitní systém. Brání také alergickým reakcím, proto ho Kate ráda přidá i do džusu svých dětí. Ty si jako první jídlo dne vychutnávají cereálie s mlékem, chutná jim k nim i banán.

Oběd jako rodinný rituál

Kate je mezi svými považována za velmi kultivovanou dámu. Jinak tomu není ani při jejím stravování. Nemá ráda jezení venku, preferuje rodinné obědy i večeře za společným stolem. Pouze takto může spojit příjemné s užitečným, tedy pohodově strávený čas s rodinou a vynikající rodinné jídlo. Kate Middleton je také puntičkářka, jí pomaličku, úhledně a svou stravu si vždy pořádně přežvýká. Mezi její oblíbené jídlo patří hlavně zeleninové curry, které vaří i svým prckům.

Je moderní i v oblasti snacků

K udržení dokonalé postavy pomáhá Kate i raw strava či zdravé pochoutky mezi hlavním chody. Syrové ovoce, ale i zeleninu si dopřeje ráda jako malý snack. Zajišťuje její nejen pěknou postavu, ale i zářivé vlasy, pevné nehty a krásnou pleť. Svým dětem odpírá nezdravé chody, učí je právě k této zásadě. Milují salát z červeného vodního melounu, goji ovoce, mandlové mléka, ale nepohrdnou ani avokádem či jahodami.

Přečtěte si také: Plus size modelka Ashley Graham nemá velikost XS a na své křivky je hrdá: Toto je důvod, pro který cvičí

Večeře pro ty nejmenší

Kate Middleton je zastánkyní Dukanové diety. Tuto vysoce proteinovou dietu odkoukala od své mámy, Carole, která již léta vypadá stejně dobře. Plánování jídel je pro Kate důležité, se svými dětmi ji připravuje nesmírně ráda. Jejich oblíbeným jídlem je i pizza, jejíž těsto si už umí vyrobit i sami doma. Podobně snadno si děti vychutnávají i domácí popcorn.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..