Zrádné blondýnky, které mají zálusk na muže: Skutečně souvisí nevěra s barvou vlasů?

Ačkoli se to může zdát absurdní, barva vlasů prý vypovídá o tom, zda budeme svému partnerovi věrné. Samozřejmě, vše je relativní. A právě blondýny mají údajně největší sklony, hledat si vedle vztahu jakousi "zálohu".

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Věděly jste, že právě barva vlasů je prý odpovědná za to, zda partnerovi zahneme nebo ne? Jasně, nic není na 100%, avšak v určitém smyslu, na tom opravdu něco je. No a bohužel v tomto případě, vedou prim na první pohled nevinné a křehké plavovlásky. Právě ty údajně nejčastěji své partnery podvádějí.

Mohlo by vás zajímat: Lidé narození v tomto znamení se nejčastěji rozvádějí: Jak jste na tom vy?

Historie nelže

Říká se, že muži milují blondýnky a pokud si mají vybrat, vždy se spíše otočí za ženou s touto barvou vlasů. Samozřejmě čest výjimkám. Avšak již v minulosti byly právě blondýnky považovány za vzácnější a atraktivnější. Bylo to i tím, že těchto žen jste vídaly mnohem méně, působily křehčeji, jemněji a pro muže byly symbolem nevinnosti. Například takoví Keltové, vnímali plavovlásky jako bohyně, v Římě byla zase blond hříva symbolem bohatství. Dokonce i ženy, které se staly ztělesněním dokonalosti a sexappealu, byly vždy blond. Vzpomeňme jen Marilyn Monroe, Madonnu, či Scarlett Johansson v dobách jejího největšího úspěchu. Nicméně něžné ženy, které jsou často symbolem zmíněné nevinnosti a čistoty, mají údajně největší sklony k nevěře.

Plavovlásky upoutají na první pohled

Blond totiž produkují mnohem více feromonů než brunetky či zrzky. Tím pádem se stávají okamžitě o něco přitažlivějšími. Navíc v mužích automaticky spouštějí ochranářské pudy. A to je důvod, proč mají mnohem více pozornosti od chlapů než ženy s jinou barvou vlasů. Vzhlížejí k nim, obdivují je, zahrnují lichotkami. Komu by se něco takového nelíbilo?

Čtěte také: Na tyto tři ženské znamení si dejte pozor: Po své „kořisti“ jdou se skutečnou výdrží a nehledí na nic

Nedokáží říct ne

A kvůli tomu jim vzniká mnohem více příležitostí na nevěru. I když jsou skvělými manželkami, pečlivými maminkami, často nedokáží říci "ne" opačnému pohlaví, i přesto, že jsou v spokojeném vztahu. Mnohokrát mají "bokovku" několik let během manželství. Bohužel nemají problém žít dvojí život a tvářit se, že je to v pořádku. Podle více výzkumů, je svému partnerovi nevěrných až 42% plavovlásek. To opravdu není nejnižší číslo. Naopak mezi nejstálejší a nejvěrnější partnerky se zařadily černovlásky.

Myslíte, že právě barva vlasů může podmiňovat nevěru?

Ano
0
Ne
2
Hlasovalo: 2

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..