Bella Hadid je slavným dvojčetem této ženy: Poznáváte její rysy v obličeji bývalé první dámy Francie?

Topmodelka Bella Hadid se od začátku své modelingové kariéry setkává s tím, že ji přirovnávají k jiné slavné ženě, která se svého času také živila modelingem. No a ta by klidně mohla být její matkou. A při pohledu na tyto fotografie se na chvíli zamyslíte i vy. Podobnost je očividná.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nápadná podoba

Úspěšná modelka Bella Hadid je ozdobou každé módní přehlídky. Stejně na každé umí díky své vizáži překvapit a změnit svůj image. A její přirozené rysy obličeje se jen tak lehce neztratí. Mnohým v odborných kruzích, ale i laické veřejnosti neušlo, že tato mladá žena, modelka se až nápadně podobá na jinou ženu. Tipnete si o koho jde?

Mohlo by vás zajímat: Toho, co kdysi Cindy Crawford odmítala a na čem vybudovala svou slávu, se dnešní ženy vzdávají a dělají chybu

Mladší verze bývalé modelky a první dámy Francie

Mnozí fanoušci a také odborníci z módní branže v ní vidí mladší verzi modelky a později i dnes už bývalé první dámy Francie, Carly Bruni. Ať už jde o štíhlý a ostřejší nos, výraznější lícní kosti, menší tvar výrazných až kočičích očí, přirozeně lesklých dlouhých hnědých vlasů či pěkné krojení rtů. Tyto dvě svoji podobu jen tak lehce nezapřou.

Čtěte také: Od Titanicu krásná Kate Winslet nedá dopustit na tuto zkrášlovací rutinu: Takto bojuje se stárnutím

Další fotografie krásné a nestárnoucí Carly Bruni za mlada, kdy se ještě procházela po módních molech, dávají tomuto tvrzení za pravdu. Při porovnání slavné Belly Hadid na módních molech, se budete divit. Přesvědčte se sami.

Nepřehlédněte: Cvičící maminka Chrissy Teigen: Tyto 3 pravidla doporučuje při dosahování ideální hmotnosti

Utajována dcera?

Nejen veřejnost, ale jak informuje magazín Harper´s Bazaar, i obě ženy uznaly podobnost v rámci jejich vzhledu. Před časem se setkaly na filmovém festivalu v Cannes ve Francii, kde si na toto téma spolu zažertovaly i před novináři a udělali si selfie. Carla Bruni k ní na své sociální síti přidala i tento komentář: "Mám utajovanou dceru?"

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..