Halloweenská inspirace od světových influenceriek: Dýňové farmy na zábavu s dětmi či stylové kavárny

Každé období s sebou nese své vlastní malé radosti. Podzim je plný oranžové barvy, stylových pletených svetrů a dýní. Takto si s nimi hrají právě zahraniční influencerky. Podobné fotky jsou v tomto čase opravdu všude!

Zdroj: instagram.com/leoniehanne
Zdroj: instagram.com/leoniehanne

Dýňové farmy = nejlepší podzimní zábava

V zahraničí je oslavování Halloweenu běžná věc. U nás se mu sice nebráníme, jeho slavení však nedosahuje světových rozměrů. K tomuto dni však nepochybně patří dýně, jejichž sbírání je jednou z aktivit, které byste neměly zmeškat. Fotografie, které vznikají na dýňových farmách dokáží upoutat každého dokonce i odpůrce tohoto svátku. S dětmi je podobná činnost ještě větší zábavou!

Přečtěte si také: 10 věcí, které vašemu chlapovi nikdy nevěšte na nos: Tyto věci by měly být pro něj tabu!

Výzdoba všude, kam se podíváte

Světové metropole se nenchají zahanbit a mnohé z nich mají vyzdobeny nejen ulice. Dýně, listí či zajímavé podzimní dekorace se tlačí i do nákupních center. Podobné malé zátiší jsou tím pravým místem na pěknou Halloweenskou fotku. Pochválily byste se podobnou i vy?

Podzimní kavárny plné listí

V Londýně si vyhráli i s výzdobou vnitřních prostor kaváren. Tak, jak se mění příroda za okny, tak se přeměňuje i výzdoba uvnitř restaurací. Sezónní menu je samozřejmostí, vše s příchutí dýní je více než vítané.

Mohlo by vás zajímat: Slova, která byste svým dětem měli začít říkat: Může jim to změnit život!

Hra s přírodou

Velkým hitem jsou i fotografie vyzdobené listy. Jejich barvy jsou momentálně mnohem hezčí než během léta. Ne nadarmo se říká, že podzimní listy jsou jako květy během jara. Barevnosti se meze opravdu nekladou a příroda na nich opravdu vytváří to nejlepší.

Foto:
instagram.com/leoniehanne, instagram.com/marylauren, instagram.com/sonchicc, instagram.com/cassiesamji, instagram.com/_fenik_, instagram.com/lenasaibel, instagram.com/angelina, instagram.com/anastasia.hm
Zdroj:
PC

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..