Hezký muž hledá na ženě i tuto vlastnost: Právě ta je rozhodující v tom, jak dlouho vydrží po jejím boku

Co je na ženě hned po fyzickém vzhledu atraktivního natolik, že si tím dokáže muže omotat kolem prstu?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Možná jste si řekly, že hezký muž je velmi relativní pojem a ano, vše závisí na mužských feromonech. Někdo jich vysílá více, jiný méně. Pokud jste si však myslely, že pohlední muži partnerky opouštějí častěji, jste na omylu. Už dříve jsme vám prozradily, že největšími nevěrníky bývají úplně jiné typy mužů.

Muži, kteří disponují feromony si ženskou přítomnost užívají, to je fakt. Stále jim je však blížší to, že chtějí mít po svém boku tu nejlepší ženu vůbec. Jaká je to však nejlepší žena? Ta s dokonalou postavou? Nebo ta, která stále vypadá mladě? Ta, která nekřičí a není hysterka?

Přečtěte si: Na expartnerku svého manžela jsem nikdy nežárlila: Až do momentu, dokud jsem ji nepoznala, teď mě znepokojuje

Dokonalá žena má to, co se nedá nahradit

To, co chce, takový muž se ženou zažívat jsou jednoznačně příjemné chvíle. Na ženy jsou v dnešní době kladeny vysoké nároky a nemůžeme jim nic zazlívat, když jsou z toho všeho nervózní. Právě to však zabíjí jakýkoliv potenciál spontánních rozhodnutí a toho, co chybí mužům na ženách. Je to smysl pro humor. Všimněte si, že když je žena mladá, je hravá a tento bezstarostný život ji činí natolik uvolněnou, že smysl pro humor ji neopouští.

Čím je však žena starší a řeší život jako takový, zapomíná se sama sobě věnovat. Muži přitom milují být ve společnosti ženy, která se usmívá a dokáže se s chutí zasmát.

Nepřehlédněte: Na tyto tři ženské znamení si dejte pozor: Po své „kořisti“ jdou se skutečnou výdrží a nehledí na nic

Žena, která se dokáže usmívat je nejlepší

Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější make-up ženy je právě úsměv. Je to tak. Pokud se muž rozhodne pro mladší milenku, je to často i z tohoto důvodu. To jen ženy se neustále porovnávají vizuálně a myslí si, že když je chlap vymění za mladší, automaticky jde o lepší vzhled. Některé bohužel následně podlehnou "vytuningované".

Smysl pro humor je u každé ženy jiný a je to něco, co je nenahraditelné. Právě tím si dokážete muže získat naplno a nebude chtít žádnou jinou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..