Svou krásou si podmanila celý svět: Tato osmiletá holčička se stalo hvězdou internetu i díky tomuto!

Má jen osm let a už ji zná celý svět. Anastasya Averbukh se narodila pod šťastnými hvězdami a její vzhled malé princezny jí zajistil slibnou kariéru.

Zdroj:instagram.com/anastasya_averbukh_official
Zdroj:instagram.com/anastasya_averbukh_official

Osmiletá Anastasya Averbukh se stala hvězdou internetu poté, co její matka začala zveřejňovat její fotografie na sociální síť Instagram. Blondýnka s andělskými rysy obličeje vypadá na první pohled jako ruská holčička, ale je to rodačka z izraelského Tel Avivu.

Přečtěte si: Synkové Simony Krainové rostou jako z vody: Také toto se jim Simona snaží neustále vštěpovat

Vypadá jako princezna a stala se dětskou modelkou

Stačilo pár fotografií této malé princezny a Anastasya se ihned stala nejen národním dětským pokladem, ale i mezinárodně vyhledávanou dětskou modelkou. Její počet sledovatelů se neustále zvyšuje a to i díky fotografiím, které odrážejí zákulisí její modelingové práce. Samozřejmě, dohlíží na ni její matka, která zároveň spravuje její Instagram.

Anastasya Averbukh patří mezi dětské stars, které jsou po celém světě neustále vyhledávané na focení nejen titulků magazínů, ale zejména kampaní. Dětské modelky se tak mají šanci prosadit a zviditelnit se po celém světě.

Nepřehlédněte: Surfistky mají jednoznačně nejkrásnější postavy a srší z nich štěstí: Prohlédněte si sexy ženy, které jsou spjaté s přírodou

Před objektivem se cítí jako ryba ve vodě

I když se to může zdát jako velmi jednoduché, není to tak. Na to, abyste byly dětskou hvězdou se musíte zbavit jakéhokoliv strachu a pocitu studu. Zejména u malých dětí víme, že to není tak jednoduché. Tlačit proto své dítě do něčeho, v čem se necítí komfortně se nevyplatí.

Anastasya s tím problém nemá. Cítí se přirozeně před objektivem a svou roli pózující modelky si doslova užívá.

 

Dovolily byste, aby vaše dítě dělalo dětskou modelku v takto mladém věku?

Ano
0
Ne
1
Hlasovalo: 1

Foto:
instagram.com/anastasya_averbukh_official
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..