Královský potomek Meghan a Harryho by se měl narodit v tomto znamení: Na jakých vlastnostech bude moci stavět?

Každý si s sebou neseme ve vínku to, co nám nadělily i hvězdy. Co bude pro očekávaného potomka Meghan a Harryho výhodou, a na jakých vlastnostech bude moci stavět?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Radostná zpráva o nově očekávaném děťátku Meghan Markle a prince Harryho doslova zahltila svět. Radostí oplývá nejen šťastná dvojice, ale i celá Velká Británie. Na malou princeznu či prince se těší už teď, jeho datum narození je předpokládané na jaře 2019. Co to znamená pro jeho osobnostní rysy? Jaký bude malý přírůstek zamilované dvojice? Podívejte se na to spolu s námi.

Mohlo by vás zajímat: Nevěsty královské rodiny: Vzpomenete si ještě, jak vypadala princezna Diana a jaké šaty volily Kate či těhotná Meghan?

Důležitý výpočet

Meghan ohlásila, že momentálně prožívá nejkrásnější chvíle svého života. Je už v dvanáctém týdnu a s princem se již nyní nemohou dočkat vytouženého miminka. Jelikož čísla se většinou nemýlí, určení přesnějšího data narození není až tak těžké. Do devátého měsíce by měla Meghan vstupovat na konci dubna, porod by mohl nastat i začátkem května. Tyto jarní měsíce odpovídají znamení Býka. Jaké bude tedy královské děťátko číslo 4?

Odhodlanost mu chybět nebude

Malý královský potomek si ani nemohl přát lepší predispozici. Býk je od přírody schopný a pracovitý jedinec, který si dokáže přesně určit své cíle a pak je i následovat. Slovo vůdce mu vůbec není cizí, avšak milující duše je jeho základem. Ženy ve znamení Býka bývají citlivé k potřebám jiných, ale praktické a sebevědomé. Spojují tak v sobě vlastnosti hodné království. U mužů se však předpokládá i tvrdohlavost, či odhodlanost. Takže pokud miminko přijde na svět v určeném čase, Meghan a Harry se mohou těšit na ty nejkrásnější chvíle, ale možná i pubertu podobnou té Harryho.

Dobrodružnost pokud přijde na svět dříve

Pokud Meghan porodí předčasně, předpovědi pro malé jsou také příznivé. Můžeme čekat malého Berana nebo Rybu. Obě tato znamení jsou dobrodružné, samostatné a to jim dodává na opravdu královských kvalitách. Beran je také plný vášně a zapálení pro spravedlnost, Rybám nechybí fantazie. Milující rodiče však ustojí určitě jakoukoliv povahu, protože malý princ či princezna dostane tu nejlepší výchovu, jakou si může přát.

Přečtěte si také: Toho, co kdysi Cindy Crawford odmítala a na čem vybudovala svou slávu, se dnešní ženy vzdávají a dělají chybu

Meghan je už nyní dokonalou mámou

Pokud se vévodkyně ze Sussexu stane mámou, je nám všem jasné, že v tom bude úžasná. Její kreativní cítění, které ukázala i při herectví, přenese na své dítě a jednoduše zvládne jeho silné rysy. Princ Harry se určitě také nenechá zahanbit. Jeho rebelie je už pryč, nyní je připraven být tím nejlepším otcem.  Ochranářským a milujícím.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..