Vévodkyně Kate Middleton nikdy nenosí tuto barvu: Všimly jste si také, proč má vždy rozpuštěné vlasy?

Vévodkyně z Cambridge, Kate Middleton, je už téměř osm let členkou královské rodiny a tím pádem i jednou z nejfotografovanějších žen světa. Napsalo se o ní tolik, že bychom si řekly, že ji už známe. Přesto, tyto dvě zajímavé fakta jste o ní dosud možná (ne) tušily.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Stovky outfitů, ale nikdy ne v této barvě

Vévodkyni z Cambridge jsme měly možnost během jejího vystoupení a působení na veřejnosti jako členku královské rodiny vidět v mnoha outfitech různých barev. Pravdou je, že Kate umí svými outfity a barvami vždy zaujmout. Pozornému oku však neuniklo, že jedné barvy se přece jen jaksi straní. Vévodkyni z Cambridge nevídáme právě v oranžové barvě. A má to svůj skrytý důvod.

Mohlo by vás zajímat: Krásné i bez štětců photoshopu: Úžasné světové krásky si čím dál tím víc užívají přirozenost

Oranžová barva nedosahuje královské úrovně

Nejde rozhodně o to, že k jejím hnědým vlasům a celkovému vzhledu by oranžová barva nelichotila, ale má to mnohem královštější důvod. Respektive důvod najdeme v královském protokolu. Oranžová barva totiž nepatří mezi královské barvy, respektive nedosáhla jakési pomyslné královské pečeti. Ačkoli její nošení není striktně zakázáno, Kate se tohoto drží. No podle magazínu Harper´s Bazaar je to i proto, že sama prý tuto barvu příliš nemá v oblibě.

Čtěte také: Šaty okouzlující Meghan Markle z ní udělali princeznu: Pokud chcete být i vy moderní nevěsta, inspirujte se!

Vlasy vévodkyně jsou většinou rozpuštěné

Další zajímavostí ohledně vzhledu vévodkyně je, že jí vlasy téměř vždy padají do obličeje. Jen málokdy je nosí sepnuté. Jak dále informuje magazín Harper´s Bazaar také to má svůj důvod. Ten trochu objasní i následující fotografie vévodkyně ještě z roku 2011 z akce v Clarence House, kde byla nafocena z levé strany a kde měla právě sepnuté vlasy.

Nepěkná připomínka z dětství

Pozornému oku neunikne, že Kate má na levé straně hlavy celkem viditelnou podélnou jizvu. Samozřejmě, že zmíněný fotograf se toho chytil a dožadoval se odpovědi z královského paláce. Ten poskytl vyjádření, že k jizvě vévodkyně přišla ještě v dětství a zůstala tam jako výsledek operace.

Nepřehlédněte: Svatební šaty Meghan Markle: Víte, jaké snoubenka prince Harryho preferuje, a kteří slavní návrháři jsou ve hře?

My jen podotkneme, že v oranžové barvě nebo jiných, s viditelnou jizvou nebo rozpuštěnými vlasy, kde ji není vidět, vévodkyně z Cambridge je i tak opravdu krásná a stylová žena.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..