Takové břicho jí mohou závidět mnohé ženy: Jennifer Lopez boří mýty o cvičení a její křivky se takto mění

Zpěvačka J Lo je matkou, ale svým břichem se neváhá pochlubit na každé své sociální síti. Je přece něčím, na co může být právem hrdá! Odhalte její tajemství a zkuste cvičení tak jako Jennifer Lopez!

Zdroj: instagram.com/jlo
Zdroj: instagram.com/jlo

Známá zpěvačka nikdy nebyla tak atraktivní! Jennifer Lopez má náběh na nejlepší tělo Hollywoodu. I ve svém věku si dokáže udržovat postavu, kterou jí mohou závidět i mladší ročníky. Jakými cviky si Jennifer Lopez dopomáhá právě k dokonale vyrýsovanému bříšku?

Mohlo by vás zajímat: Herečka Elle Fanning a její tajemství hebké pleti jako miminko: Takto to dělají hollywoodské hvězdy

Tento čas je pro její cihličky zcela ideální

Jennifer se opravdu nebrání vytíženému dennímu režimu. Nejraději si udržuje svou špičkovou postavu právě během ranních hodin. Cvičí ze zásady hned ráno, začíná jemnou meditací, která trvá kolem 15 minut a pokračuje silovým tréninkem. Zpěvačka však svému tělu dává pořádně zabrat a nebojí se ani činek či strojů na posilování. Nedá dopustit ani na staré dobré sklapovačky, nejraději je však dělá ještě před snídaní. Takový ranní režim si dopřeje vždy tři až čtyřikrát do týdne.

Toto je její metoda na dokonalé vytónování bříška

Cihličkami na břiše se nemůže pochlubit jen tak každý. Slavná americká zpěvačka však zná malý trik, jak tuto část těla i zvýraznit. Po dostatku kardia přichází na řadu posilování. Nejoblíbenějším cvikem je pro Jennifer právě plank. V této poloze dokáže najednou a efektivně zpevňovat celé tělo a vypotit se za krátkou chvíli tak, jako nikdy předtím. Kromě toho nedá dopustit na striktní stravu. Jennifer říká rázně ne alkoholu, kofeinu a její stravování je založeno na vysokém příjmu proteinů. Pouze takto ví, že ji nic nezávodní a že bude moci své bříško ukázat v plné parádě.

Takto si uchovává své ikonické křivky

J Lo ví, že sice zdědila pěknou genetickou výbavu, na svém těle musí pořádně máknout aby ho dotáhla k dokonalosti. Rada cvičí s tříkilovými činkami a zaměřuje se právě na oblast rukou, dolních končetin a nevynechává ani pověstné bříško. Trénuje zadek, pánevní svalstvo, ale i boky, aby její křivky byly vždy přesně takové, na jaké jsou její fanoušci zvyklí. Na udržení sexy postavy si Jennifer Lopez ráda sedne i na fit míč. Ten jí dodává stabilitu, posiluje držení těla, napíná břišní svalstvo a také napřimuje její chůzi. J Lo je známá tím, že si luxus stabilizačního míče dopřeje i při cestování. Chce ho mít po ruce v každé hotelovém pokoji, aby si mohla postavu posílit před každým veřejným vystoupením.

Přečtěte si také: Plus size modelka Ashley Graham nemá velikost XS a na své křivky je hrdá: Toto je důvod, pro který cvičí

Společné cvičení = aktivněji cvičení!

Jennifer si zakládá i na čase, který tráví se svými milovanými. I hodinka ranního tréninku proto představuje skvělý prostor na socializaci. Zpěvačka si plánuje rutinu tak, aby vyhovovala i povinnostem jejího partnera Alexa Rodrigueze. Dokáží si spolu zacvičit nejen každý samostatně kardio, ale podpořit se také v párovém cvičení. Jejich oblíbenými aktivitami je právě pilates, který krásně zpevňuje, ale i silový trénink či zvedání činek. Nebrání se ani cvikům ve dvojici. Cviky na břicho se J Lo dělají mnohem lépe pokud ví, že její partner stojí u ní, či cvičí rovnou s ní.

Foto:
instagram.com/jlo
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..