5 zásad jak zachráníte krachující vztah: Trojka vás jistě překvapí

Vztahy bývají komplikované, to je fakt. Víte však, jak do nich vrátit vášeň a jiskru, aby opět fungovaly? Pokud budete dodržovat tyto zásady, rozhodně se vám to podaří.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Manželství stojí na třech základních pilířích. Lásce, úctě a věrnosti. A pokud je jeden z těchto pilířů narušený, nastává problém. Právě proto byste si měly osvojit zásady jak dokážete zachránit i krachující vztah.

 

Mohlo by vás zajímat: Tento typ žen mají muži nejraději: Podívejte se, na co si opravdu potrpí

1. Nezapomínejte na upřímnost

Buďte k sobě upřímní. Od vyjadřování svých potřeb, starostí, radostí, přání. Nenaznačujte, nemyslete si, že vám partner čte myšlenky. Říkejte věci na rovinu a přesně tak, jak je myslíte.

2. Myslete na humor

Nedovolte aby se vaše manželství stalo nudným. V žádném případě nepovažujte jeden druhého za samozřejmost. Připravte si čas od času nějaké překvapení. Zde však skutečně platí, že pokud si užíváte společný čas mimo ložnice, budete si ho užívat i v ní.

3. Partnerství má přednost před dětmi

Ano je to opravdu tak, i když se vám to může zdát zvláštní. Skutečně má partnerství přednost před dětmi. Děti z chování rodičů přesně vědí, zda rodiče stojí při sobě. A to je pro jejich zdravý vývin a vzorce do budoucna to nejlepší, co jim můžete dát. Vždy si udělejte během týdne čas jeden na druhého. Základem je, abyste věci prožívali spolu, ne vedle sebe.

 

Nepřehlédněte: Zamilovala jsem se do dvou mužů současně: Když jsem otěhotněla, netušila jsem, kdo je otec …

4. Respektujte názory toho druhého

Dovolte svému partnerovi, aby měl vlastní názor, aniž byste ho urazili, nebo měly útočné poznámky. Očekávat, že budete ve všem souhlasit jeden s druhým, je více než naivní.

5. Nezapomínejte na projevy náklonnosti

Něžnosti a doteky se musí stát běžnou rutinou vašeho fungování, nejen součástí intimního aktu. A je úplně jedno, jestli jste spolu rok nebo patnáct. Pokud se budete držet těchto zásad, věřte nám, že zachráníte i manželství, které jste považovali předurčené ke konci.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..