Moje manželka se zcela přestala o sebe starat: Ale až když udělala tuto věc, začal jsem zvažovat rozvod

Náš známý nám vyprávěl příběh o svém manželství, který ho dovedl až k tomu, že začal uvažovat o rozvodu. Ačkoliv by se to některým ženám zdálo povrchní či malicherné a dokonce i jemu samému, na druhé straně mu dáme tak trochu i za pravdu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nejdříve mě okouzlila na manželce krása

Náš známý, říkejme mu Viktor se seznámil se svou manželkou, když pracovala v beauty salonu, což je docela paradox vzhledem k poslednímu vývoji událostí v jejich vztahu: "Přiznávám se, že to první, čím mě upoutala, byl právě její vzhled. Byla to prostě krásná žena, která se evidentně o sebe starala, ale tím přiměřeným, ne přehnaným způsobem. Nicméně postupem času mě začala fascinovat i její zapálenost pro věc, její způsob přemýšlení, prostě vždy měla odvahu dělat věci, které chtěla," popisuje Viktor začátky jejich vztahu.

 

Mohlo by vás zajímat: Manžel odletěl na služební cestu: Nemohla jsem spát, tušila jsem, že společnost mu dělá tato žena

Manželka změnila práci a od té doby se mi začala měnit před očima

Po nějakém čase Viktor přesně věděl, že tuto ženu si chce vzít za svou manželku. A tak se i stalo. První měsíce byly opravdu idylické a užívali si je oba. Později však jeho manželka změnila práci, rozhodla se odejít z beauty salonu, protože ji k tomu vede její vnitřní přesvědčení: "Nic víc mi neřekla a já to respektoval. Nakonec začala pracovat pro jednu organizaci, která se zabývala zdravým životním prostředím, ochranou zvířat a podobnými věcmi a já jsem to dokonce považoval za velmi ušlechtilé. Vůbec mi nevadilo, že vydělávala méně, stačilo, že ji to dělalo šťastnou a naplňovalo. Avšak po čase se mi díky této práci začala měnit přímo před očima, ale bohužel k horšímu. Konkrétně mám na mysli její vzhled," objasňuje náš známý, na kterém bylo vidět, že se stydí, že to musí přiznat, protože i jemu se to jeví povrchní.

 

Čtěte také: Proč dnes mladé páry o tom druhém neustále pochybují? Toto jsou důvody, pro které se nechtějí brát

Nakonec se o sebe zcela přestala starat

Jeho manželka se pod vlivem nových informací a lidi, se kterými se v práci setkávala, přestala o sebe úplně starat. Začalo to tím, že přestala chodit ke kadeřnici a nechala si své přirozené vlasy. To však jejímu manželovi vůbec nevadilo. Nicméně pak si přestala holit podpaží, nohy a nakonec intimní partie. To se mu už jako muži přestalo líbit a začal jí to i vyčítat: "Pokaždé to však skončilo hádkou a tím, že já tomu vůbec nerozumím a že dělá jen to, co pokládá za správné pro tento svět. Že pokud mi tak velmi záleží jen na její předešlém vzhledu, pak ji asi nemiluji. Přiznám se, tím mě umlčela a cítil jsem se provinile, že jsem povrchní. Miloval jsem ji, ale ano, chtěl jsem zpátky tu ženu, která se o sebe starala a která mě přitahovala," dodává dále

Ačkoli jí Viktor už nic víc nevyčítal její zvláštní chování ovlivněno novou životní filozofií se ještě více stupňovalo. Přestala používat deodoranty, svůj oblíbený parfém, a téměř všechny své šaty a boty darovala charitě. Nechala si jen pár kousků, které nosila stále dokola: "Dokonce vlastní rodina se mě vyptávala, co jsem to já s ní udělal, jestli jí beru peníze a proč se z ní najednou stala taková žena, jako bych ji já toho všeho zbavoval," vysvětluje.

 

Nepřehlédněte: Můj otec vyměnil mámu za dívka mladší než já: Celý život hrál divadýlko a to jen kvůli této věci

Poslední kapka a zmíněný rozvod

Ačkoli toto chování už bylo na Viktora příliš, skutečná třešnička na dortu ho čekala jednoho dne, když přišel domů ze služební cesty. Ještě předtím, než otevřel dveře jejich společného bytu, sousedé se mu začali stěžovat, že z jejich bytu se ozývá ve dne a v noci neustále kňučení. Když otevřel dveře, pochopil ... Jeho manželka zatímco byl pryč, proměnila jejich společný byt na hnízdo záchrany pro opuštěné kočky. "Tehdy jsem to nevydržel zeptal se jí, jestli se už úplně zbláznila, jak chce takto žít. Dokonce jsem jí v afektu řekl, že pokud s tím nepřestane, požádám o rozvod. Tak jsem byl z jejího chování zoufalý," podotýká Viktor.

Celé to dopadlo tak, že Viktor se na čas odstěhoval, ale nic se nezměnilo, i když na svou manželku naléhal. Ačkoliv slovo rozvod vyslovil v afektu, nakonec to opravdu reálně zvažuje, přestože svou ženu stále miluje, ale už jejímu chování nerozumí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..