Meghan Markle postupně ukazuje bříško: Jak se její stylingy podobají na ty, které nosila její švagrová Kate?

V královské rodině má všechno svá pravidla. Některé jsou přísnější, jiné méně. Spadá pod ně i ženská móda? Jak se odívají během těhotenství právě vévodkyně z královské rodiny?

Meghan Markle a princ Harry oznámili před pár týdny světu tu nejradostnější zprávu. Bývalá herečka Meghan Markle nosí pod srdcem děťátko, proto tomu musela přizpůsobit i své oblečení. Její postupně vykukující bříško určuje styl šatů které nosí a některé její kousky jsou velmi příbuzné těm, které nosila během těhotenství i její švagrová Kate Middleton. Inspirujte se těhotenskou módou z nejvyšších kruhů a všimněte si podobnosti mezi těmito dvěma dámami.

 

Přečtěte si také: Oblíbená domácí aktivita modelky Andrey Verešové: Ani domácí práce tuto krásku nenudí

Populární bílá barva

Kate i Meghan se ani během těhotenství nemínily vzdát čisté bílé barvy. Znázorňuje jemnost a oddanost a obě tyto vlastnosti patří těmto dámám. Kate i Meghan doplňují bílé šaty pouze jemnými černými doplňky. Tato monochromatičnost jim oběma moc sluší!

V červené obě vyniknou

Členky královské rodiny dávají těhotným ženám jasně na vědomí, že barev se není potřeba bát. Zářivá červená má tendenci zvýraznit celou postavu, Meghan i Kate si s ní vyhrály s rozumem. Právě na detailech jim oběma záleži a Meghan je předvedla ve výšivce na šatech, Kate na jednoduchém kabátku se zapínáním na knoflíky.

Meghan si vybírá i volnější šaty

Celá těhotenská móda Kate byla mnohem elegantnější, než je tomu v případě Meghan. Není se však čemu divit. Vévodkyně ze Sussexu si musela na nové nároky královské rodiny zvyknout a určitě se jí i prvotní šatní změny neprovádějí snadno. Meghan Markle se při návštěvě Fiji ukázala v různých volnějších šatech, které by si Kate pravděpodobně na sebe neoblékla. V tom je však jejich jedinečnost a rozdílnost, kterou na nich obou milujeme.

Obě umí kombinovat vzory

Společnou vlastností je však skvělé propojení vzorovaným materiálů do těhotenského světa. Meghan i Kate vědí, že zaujmout se dá právě netradiční potiskem, na dotvoření outfitu poslouží i speciální stříhání šatů. Pokud jsou střižené právě nad bříškem, vědí ho pěkně zvýraznit a oběma vévodkyně tak pouze dodat na kráse.

 

Mohlo by vás zajímat: Krásné i bez štětců photoshopu: Úžasné světové krásky si čím dál tím víc užívají přirozenost

Meghan preferuje takové róby

Během svých cest s princem Harrym se Meghan předvedla jako krásná princezna. Bleděmodrá barva z ní udělala ještě jemnější ženu a dodala jí na vznešenosti. Rovný střih také není na zahození. Vypouklé bříško v něm zaujme hned na první pohled.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..