Zvětšete si prsa přírodním způsobem: Tyto 4 látky, které můžete přijímat ve stravě, je udělají krásnějšími

Ženskost je pro mnohé stále vyjádřena i velikostí poprsí. V současné době, kdy je nátlaku na ženskou krásu nepočítaně, nejde ani tak o velikost, jako o krásu a plnost prsou. Někdy stačí malá změna v jídelníčku a vaše hruď bude krásnější než kdykoliv předtím.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Chcete-li plně využít své ženské zbraně, vrhněte se do této mise s rozumem. Nemůžete očekávat, že pár surovin vaše prsa promění o dvě velikosti. To opravdu ne! Dokáží jim však zázračně pomoci s růstem a hlavně s vyplněním či s vytvarováním. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami na vlastním těle!

 

Mohlo by vás zajímat: Zvyšte svůj sexappeal: Tyto čtyři potraviny ve vás budou vylučovat látky, které přivábí opravdu každého muže

Zázrak v semínkách

Široká skupina semínek obsahuje právě látky, které se nazývají lignany. I když vám to nic neříká, nezoufejte, právě naopak. Vesele je přidejte do své stravy. Semínka jsou skvělá na posypání salátů, či přidání do polévek. Sezamový druh se dá skvěle použít jako obalová hmota a jemné koření. Právě zmiňované lignany totiž podporují tvorbu estrogenu v ženském těle. Bonusem je i předcházení kardiovaskulárním chorobám, právě za pomoci lignanů. Díky nim si můžete v klidu dopřát jakýkoliv druh semínek i jako večerní snack, podobně je tomu i v případě oříšků.

Estrogen v přírodním fenyklovém čaji

Tato, v Čechách a na Slovensku ne až tak velmi používaná potravina má pozitivní účinky pro ženské tělo. Obsahuje množství estrogenu a pomáhá i maminkám, které kojí. Látky v něm, jejichž názvy jsou opravdu komplikované, podporují růst ženského těla v oblasti prsou a tak efektivně produkující estrogen a rozkládají se v našem organismu. Kromě toho je velkým plusem této rostliny i snižování hladiny cukru. Tukové zásoby poleví, tělo zpevní a vy se můžete těšit z vysněné hrudi. Fenykl si nejlépe vychutnáte v podobě čaje. Jeho semínka zalijte vroucí vodou a nechte v ní působit alespoň po dobu 10 minut.

 

Mohlo by vás zajímat: Žena vysadila na 10 dní cukr: V čem všem se nachází a jak se s tím muselo vypořádat její tělo?

Nejsilnější koncentrace ženského hormonu

Pokud i nejste vegetariánkou a namísto populární sóji mnohem raději volíte maso, nedávejte vždy červené. Sója má jako surovina přidána k jídlu velmi příznivé účinky a to i na ženské poprsí. Ovlivňuje funkčnost pohlavních orgánů a dokonce pomáhá při menstruačních bolestech. Sója totiž obsahuje největší množství estrogenu, jaké můžeme v potravinách najít. Je plná minerálů, které pomáhají tělu zvyšovat průchodnost ženského pohlavního hormonu, čímž zpevňují ženskou hruď. Sója je také známa účinnými blokátory volných radikálů. Dokáže tak ochránit tělo před vnějším stresem a pomoci mu k samoléčbě. Je nejlepší dopřát si ji ve formě mléka. Tak je snadno propustná přes náš trávicí systém a nebude zatěžovat žaludek ani trávení.

Blokování mužských hormonů

Máta peprná, nejlépe v podobě čaje, nemá účinky růstové, právě naopak. Její látky pomáhají blokovat přísun testosteronu v ženském těle a tedy naše vlastní postava se dokáže lépe přizpůsobovat ženským podmínkám. Blok mužského hormonu může zvětšovat růst prsou, přidávat jim na objemu a tvaru. Abyste dosáhly kýženého efektu, mátového čaje se nemusíte bát. Dopřejte si denně i 2 šálky a výsledky se dostaví brzy.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..