Věk je jen číslo: Pro toto je lepší, pokud má váš partner o pár let méně než vy sama

Máte i vy o několik let mladšího partnera a přestože ho milujete, obáváte se, co vás může čekat v budoucnu? Žádný strach, odhalily jsme důvody, proč je vztah mladšího muže a starší ženy ve většině případů harmoničtější.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ačkoli v minulosti to bylo téměř nepřípustné, v dnešní době není nic zvláštního, pokud mají ženy po svém boku mladšího partnera. Výhody takového vztahu jsou skutečně velké. Alespoň to tvrdí ženy, které to zažily.

 

Mohlo by vás zajímat: Tato jediná věc dokáže zničit váš vztah, bohužel pochopila jsem to příliš pozdě: Ruku na srdce, děláte ji i vy?

Životní elán

Zapomeňte na stereotyp a nudu. Pokud máte vedle sebe muže, který je o pár let mladší, jedno je jisté. Čeká vás v určité míře bezstarostnost, vitalita, dobrodružství a akčnost. Tito muži mají ve většině případů energie na rozdávání a dokáží vás neustále překvapovat. Udržují se ve formě a tím pádem to čeká i vás.

Motivace

Mladší partner může být skvělým "motorem", aby žena nestagnovala a starala se o sebe. Právě díky tomu, drtivá většina žen s takovým partnerem výrazně omládne. Zajímají se o sebe najednou mnohem více, dopřávají si skvělou péči o tělo i duši, stávají se atraktivnějšími, sebevědomějšími a v neposlední řadě šťastnějšími.

 

Čtěte také: 5 chyb, kvůli kterým přijdete o muže v extrémně krátkém čase: Toto rozhodně nedělejte, pokud ho nechcete ztratit

Obdiv

Mladší partner ke své starší a zkušenější partnerce vždy vzhlíží. Mnohokrát ji vnímá jako bohyni, což je pro nás ženy samozřejmě příjemné. Obdivuje, co v životě dokázala, co dosáhla, to jak je emočně vyrovnaná, že ví, co od života chce a v podstatě má uklizené životní priority a zásady. To jsou věci, které u mlaších partnerek muži často strádají.

Intimita

Nebudeme si lhát, toto je fakt. Mladší muži vydrží více. Zejména v sexuální oblasti. Rádi a hodně experimentují a milují dobrodružství. Co dodat, vztah s mladším mužem má mnoho výhod. Nezapomínejte však na jedno. Láska nezná překážky a věk je jen číslo.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..