Množství žen nosí nevhodnou podprsenku, patříte k nim i vy? Podívejte se, na co si dát při výběru pozor

Výběr správné podprsenky je hotovou alchymií. Víte, na co si dát pozor a jak zjistit, že vám skutečně sedí?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Výběr vhodné podprsenky je opravdu věda. Najít totiž takovou, která netahá, dýchá a zároveň i sexy vypadá není zrovna nejjednodušší. Pokud se však budete držet těchto rad, rozhodně nešlápnete vedle.

 

Přečtěte si: Pijete kávu s mlékem? Přehlížíme to, ale ve skutečnosti tato kombinace škodí našemu zdraví

Obvod je alfou a omegou

Toto je základní pravidlo. Pokud byste totiž nezvolily vhodný, prsa by neměly dostatečnou oporu. Právě tehdy to nevypadá příliš esteticky. Nicméně uvědomte si, že nejde jen o samotné centimetry. Všímejte si i toho, či je obvod podšitý jemnou gumičkou, která brání zařezávání. Rovněž se zaměřte na zapínání. Vždy je lepší pokud upřednostníte model se třemi háčky. Věřte nám, že i to hraje důležitou roli při celkovém dojmu.

Ramínka, které sedí

Zde je opět třeba zaměřit se na velikost, kterou nosíte. Větší prsa totiž potřebují širší ramínka, při kterých se může rovnoměrně rozložit váha. Stejně si opět všímejte i toho, zda jsou podšité. Netoužíte přece po červených, otlačených pruzích na ramenou. Nejenže to nevypadá dobře, ale zároveň to není ani nejpříjemnější.

 

Nepřehlédněte: Olej z černých semínek je nový jablečný ocet: Detoxikuje organismus a pomáhá udržet zdravou váhu

Tvar košíčků

Velmi důležité je, abyste nesáhly po košíčcích, které jsou příliš malé. Problémem je, pokud kostice nelemuje prsa, ale zarývá se do nich. A ne, nebude to působit dojmem, že máte větší prsa. Malý košíček spíš zvýrazní nedokonalosti, než vyzvedne vaše přednosti. Na to nezapomínejte.

Dokonalý materiál

Do toho se vyplatí skutečně investovat. Základem je, aby podprsenka "dýchala". Skvělý a sexy je zejména satén a kvalitní jemná krajka. Perfektní podprsenka by měla tedy vaše poprsí vyformovat. Nicméně rozhodně byste ji neměly cítit - netlačí, neodírá. No a v neposlední řadě, musíte se v ní líbit sama sobě. Tehdy budete vypadat božsky.

Je podle vás náročné najít dokonalý model podprsenky?

Ano
2
Ne
0
Hlasovalo: 2

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..