Sametová inspirace: Kombinujte tyto kousky a užijte si teplo tohoto příjemného materiálu

Samet má strukturu, je příjemně jemný a zahřeje vás i během chladnějších dnů. Vyzkoušejte skrytý potenciál tohoto úžasného materiálu.

Zdroj: Zara
Zdroj: Zara

Sametové kousky se do módních kolekcí vracejí každý podzim. Někdy ve velkém, jindy pouze na akcentech doplňků. Vždy jsou však výrazně a plné zajímavého kontrastu. Můžete je kombinovat, vrstvit a vždy být za totální divu.

Přečtěte si také:Trendy zvířecí vzory: Naučte se nosit je se stylem a grácií jako ženy z červeného koberce

Komplety ve stylu ženského kostýmu

Co se stane když spojíte dva módní trendy? Vznikne jeden a ještě větší! Takovým může být právě ženský kostým v populárním sametovém provedení. Stylové kalhoty se hodí opravdu na každou postavu, protože ji pěkně obepnou a dodají jí nezaměnitelný tvar. Jinak tomu není ani v případě saka.

Kombinované materiály

Samet ukáže svou strukturu v pravém světle, pokud je doladěna ještě jiným materiálem. Takto má možnost zazářit v plnosti. Kombinujte ho s jemnými kousky, utkanými jako z pavučinky. Takový kontrast zaujme a bude působit netradičně.

Vrstvy, vrstvičky

Vrstvení se sametem nebylo nikdy snazší. Chladnější dny si žádají právě tuto taktiku odívání, osvojte si ji proto i vy. Sametové šaty jsou výrazný kousek, který umí doplnit kožešina, jemný satén, ale i tvíd. Stanou se tak vaším oblíbeným kouskem, protože jejich kombinovatelnosti se meze nekladou.

Mohlo by vás zajímat: Saddle bag způsobila revoluci: Ikonická kabelka ze seriálu Sex ve městě je jedním z nejžádanějších trendů

Nejzářivější barva ze všech

Čisté zlato si na sebe můžete nyní i obléci. Sametové kousky v takové barvě budou házet jemné odlesky, díky kterým se skvěle hodí k jakémukoliv typu pleti, protože ji vždy podtrhnou. Takový unikátní kousek doplňujte pouze černou, nechcete ho přece pohřbít jinými barvami.

Foto:
Zara, Answear, Only, ASOS, Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..