Karel Gott s manželkou Ivankou jako dokonalá rodina: Z jeho dcer jsou dnes takové mladé okouzlující slečny

Česká pěvecká legenda Karel Gott je pyšným otcem, z jeho dcer jsou dnes již mladé slečny. Krásu zdědily po mámě Ivance a talent po otci.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Božský Karel Gott si i se svou manželkou Ivanou vychutnává výchovu dcer, které ještě neopustily rodinné hnízdo. Mladé dívky vědí, že pouze tvrdou prací něčeho dosáhnou, proto byly velmi vděčné za příležitost zahrát si s spolu s otcem v dětské pohádce. Malé slečny Charlotte Ella a Nelly Sofia dělají radost celé své rodině.

Přečtěte si také: Česká topmodelka Bára Podzimková otevřeně o své pleti: Díky této zpovědi si získala obrovskou přízeň!

Společně jim to sluší

Dívky jsou nerozlučná dvojice, která se věnuje všem zálibám mladých dívek. Oblékají se do pěkného a stylového oblečení, řeší kamarádství a milují čas strávený i se svými rodiči. Rodinka se takto objevila ve společnosti a opravdu jim to spolu slušelo.

Vyrostly z nich mladé slečny

Není to tak dávno, kdy manželka Karla Gotta byla ještě těhotná. Dnes už její dvě dcerky září štěstím a jsou z nich slečny, které jsou ochotné poznávat svět a všechny jeho zákoutí. Rozhodně jim nechybí zdravé sebevědomí a ani náznak talentu, který zdědily po svém otci. Karel Gott by ani nemohl být pyšnějším otcem.

Mohlo by vás zajímat: Stylové Češky, které nás vždy inspirují svými módními outfity: Sexy Krainová, půvabná Bagárová a další

Již nejsou malé

V takovém věku rostou dívky neskutečně rychle. Jednoho dne si hrají s panenkami, jindy jsou zas slečnami, které se rády objeví ve společnosti a užívají si blesky fotoaparátů. Máma Ivana je usměrňuje k dobru a nezapomíná na milující vztah, který je nutný, aby měly děti s rodiči a rodiče s dětmi.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..