Začala jsem si s mužem, který nedávno prošel rozvodem: Díky tomuto se mi podařilo odpoutat ho navždy od manželky

Vztah krátce poté, co někdo prošel rozchodem či rozvodem, nebývá nejjednodušší. Nicméně, může to fungovat. A dokonce můžete mít i společnou světlou budoucnost. Jen musíte vědět, jak na to.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

"Vždycky jsem si říkala, že vztah s někým, kdo je krátce po rozchodu není dobrý nápad. Nicméně pochopila jsem, že srdci člověk skutečně nerozkáže a není to jen fráze." Do Kamila se Agáta zamilovala jako kdyby byla teenagerka. Byl nejlepším kamarádem jejího bratra, takže se léta znali. A těsně po výšce se oženil. Proto to vždy brala jen jako platonickou lásku.

 

Mohlo by vás zajímat: Zrádné blondýnky, které mají zálusk na muže: Skutečně souvisí nevěra s barvou vlasů?

Láska občas bolí

"Bylo mi jasné, že svou ženu miluje absolutně nejvíc jak se jen dá. Mezi nimi to byla láska jako z romantického filmu. Avšak jen do momentu, kdy se dozvěděl, že je mu nevěrná. Protože věrnost byla odjakživa Kamilovým klíčovým atributem ve vztahu. Myslím, že pokud by to v případě jeho manželky byla jen jakási "jednorázovka", dokázal by jí odpustit. Nicméně jak se ukázalo, ona mu byla nevěrná víckrát. Navzdory všemu ji však miloval. Trvalo více než rok, než se odhodlal podat žádost o rozvod."

 

Nepřehlédněte: 5 chyb, kvůli kterým přijdete o muže v extrémně krátkém čase: Toto rozhodně nedělejte, pokud ho nechcete ztratit

Milovala jsem ho, ale věděla jsem, že musí přijít správný čas aby to pochopil

"V té době jsme se již setkávali o něco intenzivněji. Avšak stále jen jako přátelé. Nic víc mezi námi nebylo." Agáta věděla, že pokud by příliš na cokoliv tlačila, nemělo by to vůbec smysl. Právě proto se rozhodla nechat věcem volný průběh. S Kamilem absolvovali množství společných výletů, chodili spolu do kina, na turistiku, hodně se smáli a užívali si přítomné okamžiky jako nejlepší kámoši. Získávali množství společných zážitků, budovali si jakési vlastní vzpomínky. Takto to mezi nimi fungovalo téměř tři čtvrtě roku. "Nikdy jsem ani jen náznakem nedala Kamilovi pocítit, že chci víc. Byla jsem tu prostě pro něj, když mě potřeboval. Nakonec mě pozval na rande sám. Řekl mi, že to chtěl udělat už měsíce, ale bál se. Teprve když věděl, že naše společné chvíle a krásné okamžiky dokázali zahojit jeho zklamání z předchozího vztahu, chtěl si začít nový. Od té doby uběhly tři roky a my se nemůžeme dočkat naší dcerky, která se má za měsíc narodit ... A já jsem pochopila, že na dobré věci se vyplatí počkat."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..