Konec horoskopu na rok 2018 se blíží: Býky čeká lepší finanční situace, Štíři by se měly věnovat vztahům

Konec roku 2018 se nezadržitelně blíží a s ním i bilancování uplynulých měsíců. Podívejte se však, které vaše danosti ještě můžete napravit a zlepšit si tak celé zimní období. Horoskop je vám takto nakloněn.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Své novoroční předsevzetí se snaží každý dodržet a přistupovat k nim zodpovědně. Ať jste si už daly jakékoliv, vězte, že hvězdy vám přály. Na konci roku můžete zapracovat ještě na posledních nedostatcích, nezapomínejte však, že nás čekají nejkrásnější dny roku. Přemýšlejte proto ve velkém, nechávejte běžet svou inspiraci a stůjte při všech vašich milovaných. Takto vám v tom pomohou hvězdy, které jsou opravdu nakloněny každému znamení!

Beran

Sice bude konec vašeho roku rušný, nebudete se nudit a tato aktivita se odrazí i na vašem příjmu. Užijete si však paradoxně klidný prosinec, během kterého si můžete vychutnat ty nejkrásnější svátky roku právě se svými milovanými. Jelikož jste měly možnost poznat muže svých snů, budou pro vás tyto chvíle o to vzácnější. Nezapomínejte však na zdravé stravování, kterého jste se držely během celého roku. Období oslav není důvodem ke ztrátě inspirace a odhodlání.

Býk

Prošly jste si pernými měsíci po citové stránce. Stále se však nevzdávejte své srdce mějte otevřené. Konec roku bude pro vás novým začátkem a začne už teď! Nemusíte čekat na leden, abyste byly schopné chytit se své vnitřní síly. Vaši přátelé vám budou oporou, neváhejte jim proto vyjádřit svou vděčnost, že při vás stojí v dobrém i ve zlém. Odhodlejte se i k ráznému kroku, pokud jste v práci, která vás nenaplňuje. Může vás posunout vpřed a čeká vás lepší finanční situace i pracovní pozice.

 

Přečtěte si také: Pokud máte tyto dvě vlastnosti, patříte k nejšťastnějším lidem: Tímto postojem o sobě hodně prozrazujete

Blíženci

Během roku bylo vaším úkolem naučit se jednat s chladnou hlavou a neplést si city s rozumem. Dokázaly jste se ubránit právě přehnaným reakcím a zlosti, která někdy plyne i z maličkostí? Pokud ne, stále pracujte se své vnitřní pohodě. Naučte se mít ráda samy sebe a dopřejte si speciální čas pro sebe. Buďte místy sobečtí, avšak to pouze na oko, pro ty, kteří si neváží vaše danosti. V těchto měsících vás čeká silné zdraví.

Rak

Nedovolte stresu, aby vás ovládal. Je na čase vrhnout se do nové etapy života, ve které si budete rázně stát za svým a nedovolíte lidem, aby se k vám chovali podprůměrně. Pokud jste stále duší, která neustále řeší své vnitřní problémy, vyvarujte se přílišného přemýšlení. Vaším poselstvím v těchto dnech je najít stabilitu, partner vám bude na blízku. Věřte svým rozhodnutím a to, co jste si slíbily na začátku roku, i dodržte!

Lev

Sice nemáte vyhraněný názor na plánování, rok 2018 vás naučil, že pokud chcete sladit několik osob, je potřebný diář, pero a pořádný time management. Nedovolte proto slavnostnějším dnům, které přicházejí, aby porušily vaše harmonické a promyšlené uvažování. Dopřejte si i vytoužený odpočinek a nebraňte se návštěvě welness centra či lázní. Vaše tělo vám poděkuje právě během svátků.

 

Mohlo by vás zajímat: Na doporučení jeho asistentky jsme se vydali na dovolenou: To, co nás však čekalo po příjezdu, dlouho nerozdýchám

Panna

Sice jste do začátku roku skočily, ale jeho konec vás může zaskočit. Posláním pro vás bylo uvědomění si úcty k sobě samé a k vlastním hodnotám. Nezapomínejte, že někdy můžete být prvořadé i vy samy a že na vašem názoru záleží. Trénujte tuto svou vlastnost i nadále a během konce roku se zaměřte na lásku. Pokud jste o své partnerské štěstí nebojovaly dostatečně, nyní je ten správný čas. Úspěch se určitě dostaví!

Váhy

Pokud jste si během roku 2018 uvědomily, že nad sebou často váháte, snažte se eliminovat tento neduh co nejrychleji. Nejenže vám ztěžuje rozhodování, dokáže negativně ovlivňovat i vaše vztahy. Pokud jste se během předchozích měsíců nedokázaly naučit být přímé a rozhodné, nyní je ta správná chvíle. Pouze tak dosáhnete stability po finanční i vztahové stránce.

Štír

Rok 2018 ve vašem případě provázela tvrdá práce. Musely jste zabojovat, abyste dosáhly pozice, po které jste toužily. Není tomu tak však pouze v oblasti pracovní. Konec roku proto věnujte právě vztahům, které si opět zaslouží vaši plnou pozornost. Buďte trpělivou posluchačkou a dávejte všem okolo vědět, že jste tu pro ně, ať se děje cokoliv. Žena narozená ve znamení Štíra má totiž možnost dostat všechnu svou lásku i zpět.

Střelec

Trendem vašeho roku bylo učení se na vlastních chybách. Pokud jste se nedokázaly polepšit a ještě stále se nevyhýbte omylům z minulosti, nemůžete klidně vkročit ani do příští sezóny. Zapracujte proto na kritickém myšlení, které by mělo doprovázet každé vaše důležité rozhodnutí. Pokud budete dokonce cítit i smutek, nebraňte se mu. Je přirozenou součástí změny, ke které se chcete dopracovat.

 

Připravily jsme pro vás: Krásné modelky bez retuše a make-upu: Tuto maličkost si však na profi fotkách nechá dodělat úplně každá

Kozoroh

Těžký začátek roku vystřídal zdařilý střed, jaké to pro vás bude právě během konečných měsíců? Nezapomínejte na pokoru a moudrosti starších, od kterých se můžete hodně učit. Nebuďte hned skeptické a pokud jste během roku jednaly vždy jen na vlastní pěst, zkuste jeho konec zasvětit sounáležitosti. Je na čase najít si své zakořeněné místo, ve kterém bude vzkvétat láska a společné ideály. Někdy jsou přece dva silnější než jeden.

Vodnář

Sice vás možná na začátku roku provázela nerozvážnost, snažily jste se ji změnit. Dostaňte ji však zcela pod kontrolu a raději dvakrát měřte než jednou řežte. Období konce roku bude pro vás jako jízda na kolotoči. Jednou budete nahoře, jindy dole. Naučte se však respektovat životní změny, které ne vždy lze ovlivnit. Důležité pro vás je naučit se pozitivnímu myšlení a respektování krás běžných dní.

Ryby

V roce 2018 vás doprovázela odhodlanost. Musely jste však zjistit, že ne vždy máte pravdu právě vy. Pokud ještě stále místy bojujete s vlastní nadřazeností, snažte se ji tlumit a hlavně brát ohled na myšlenky jiných. Mohou vám pomoci k lepšímu rozvoji vlastního já. Nebojte se během těchto dní zapracovat na své lidskosti. Právě nejkrásnější svátky roku, které nás čekají v prosinci vám dávají jedinečnou možnost ukázat lidem, že vám na jejich mínění upřímně záleží.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..