Československé krásky, které dosáhly (ne) možného: Takto zazářila Karolína Kurková či Daniela Peštová, kdo bude další?

Dostat se na nejprestižnější světovou prohlídku Victoria Secret se nepodaří jen tak kdekomu. A dodnes je to tajným snem každé modelky. Podívejte se spolu s námi, které naše známé krásky job snů získaly.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sté výročí založení Československa, které vzniklo 28. října 1918 je momentálně tématem, které hýbe oběma zeměmi. To, že budeme mít vždy mnoho společného právě se Slováky, je fakt. Kromě bohaté historie nás však spojuje i další společný jmenovatel. Krásné ženy. Víte, které československé krásky dobyly svět? Podívejte se spolu s námi, kdo zazářil na andělských přehlídkách značky Victoria Secret a kráčel po molu snů.

 

Mohlo by vás zajímat: Topmodelka Daniela Peštová je více okouzlující než před 14 lety: Jak to dělá, že vypadá stále mladší?

 

Okouzlující modelky, luxusní prádlo, nezapomenutelné scény, tematické segmenty a perfektní show. To vše v sobě snoubí nejkrásnější prohlídka roku a právě naše a české krásky byly již od roku 1998 její nedílnou součástí.

Eva Herzigová

Eva Herzigová se objevila na třech přehlídkách pro Victoria Secret a přestože nejde o typicky komerční modelku, patří mezi nejžádanější. Na svém kontě má velké množství prestižních spoluprácí. Pro Victoria Secret předváděla v letech 1999 - 2001.

Karolína Kurková

Překrásná Karolína Kurková odkráčela svou první přehlídku pro prestižní značku Victoria Secret už v roce 2000. Úspěch, který tato česká kráska dosáhla je skutečně obrovský. Podepsala čtyřletý kontrakt a získala job, za který by skutečně mnohé ženy daly cokoliv. Karolína je ve světě modelingu opravdovou ikonou.

Hana Soukupová

Češka Hana Soukupová absolvovala dvě prohlídky pro ikonickou značku Victoria Secret. Na molu oslnila v letech 2006 - 2007. Dodnes patří mezi nejúspěšnější české krásky v oblasti modelingu. Navíc tato kráska patří dodnes mezi nejžádanější modelky na světě.

Daniela Peštová

Něžná plavovláska Daniela Peštová absolvovala první prohlídku pro VS v roce 1998. Bylo to v době, kdy už byla i mámou. Dokonce se stala oficiálním andílkem. Daniela je perfektní profík a klienti a agentury v zahraničí s ní dodnes rádi spolupracují.

Michaela Kociánová

Okouzlující slovenská modelka z agentury Elite Michaela Kociánová se v roce 2007 zúčastnila této prestižní přehlídky. Michaela rozhodne zazáří kdekoli se objeví. A není se čemu divit. Má tvář anděla a tělo bohyně. Právě to ji předurčuje na úspěch.

 

Nepřehlédněte: Supermodelky 90. let a život jako z pohádky: Co je tajemstvím štěstí Terezy Maxové či Karolíny Kurkové?

 

Jedna z nejočekávanějších přehlídek značky Victoria Secret se nezadržitelně blíží. A tento ročník bude opět výjimečným. Navíc se opět vrací na domácí půdu, tedy do New Yorku. Ačkoli ještě mnoho podrobností není známých, již nyní organizátoři zveřejnili, že na molu rozhodně nebude chybět Gigi Hadid se sestrou Bellou, Behati Prinsloo či Kendall Jenner. Rozhodně se tedy je na co těšit.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..