Kardashianky kdysi a dnes: Takto je změnily zákroky a šikovné make-up triky k nepoznání

Klan moderních sester Kardashianových si buduje svou kariéru na bezchybném image a proměnách, na které nedají dopustit. Jejich vlasy, pleť i plastické operace, které ne vždy přiznají, z nich dělají ženy změn, které umí s kouzlem make-upu pomoci i vám.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Od nejmladší po nejstarší, všechny ženy z rodiny Kardashian-Jenner si užívají svou slávu, kterou jim vybojovala jejich televizní reality show. Tak ovlivňují mínění žen po celém světě a hlavně dokážou formovat sebevědomí. V beauty světě jsou jako doma a toto doporučují i vám.

 

Přečtěte si také: Kate Middleton a její rady pro zdraví celé rodiny: Tato jídla má nejraději, aby zůstali zdraví a nepřibírali

Kylie Jenner

Nejmladší Kylie se oproti svému mladšímu já změnila asi nejvíce. Jednou brunetka, jindy blondýnka tvrdí, že svých velkých rtů docílila svými vlastními produkty. Doporučuje orámování tužkou, abyste podtrhly jejich hloubku. Nezaškodí, pokud rty jemně zvětšíte tak, že vyjdete z jejich přirozené linie.

Kendall Jenner

Modelka Kendall Jenner je nejpřirozenější ze všech sester. Svou tvář si uchovává stejnou během let, ale hlavně neměly jsme na ní možnost vidět výrazné změny. Kendall své vlasy nechává nejčastěji rovné, nepotrpí si na přílišnou nastylovanost. Stejně to má i s make upem. Je podle ní důležité vybrat vhodný odstín, měnit barvu z léta do zimy. Výrazné kouřové líčení očí zase podtrhne dramatičnost pohledu, který je pro Kendall důležitý.

Khloé Kardashian

Vysoká Khloe si prošla největšími vlasovými změnami, protože jí opravdu ne všechno slušelo. Zatímco její sestry střídají nejčastěji blond a tmavou hnědou, Khloé se rozhodla, že vyzkouší i Ombré tóny či novodobé řešení melírů. K její tváři se však nejvíce hodí i krátká verze vlasů, které si vybrala právě teď.

Kim Kardashian

Nejznámější Kim K. si své proměny užívá. Každou akci či společenskou událost umí podtrhnout novým lookem, ve kterém vždy zaujme a vždy umí způsobit velký rozruch. Kim si kdysi chtěla dodávat sebevědomí právě umělým opalováním či výrazně zářivým leskem na tváři. Tento trend pominul a i ona sama vypadá hned mladší.

Kourtney Kardashian

První velká sestra, Kourtney, má v životě a svém beauty světě jasno. Našla svůj beauty trik v přirozenosti, která je krásná. Vlasy si nechává narůst a také věří své přirozené barvě. Černá jí sluší, nemluvě o jemném líčení, a zdůrazňuje hlavně oči.

Mohlo by vás zajímat: Nejdelší vztahy slavných celebrit: Tyto sňatky fungují už roky a toto je spojuje

Kris Jenner

Máma všech výše zmíněných žen je dovedla právě k uznávání make upu a svého krásného já. Ona je naučila první základní triky, protože ona sama ví jak je ovládat. Kris Jenner se po dlouhá léta drží ve své dobré formě, používá hlavě make up a podkladovou bázi, která vyhladí vrásky. Nedá dopustit ani na pořádně kvalitní péči během noci.

Foto:
instagram.com/kourtneykardash, instagram.com/kyliejenner, instagram.com/kendalljenner, instagram.com/khloekardashian, instagram.com/krisjenner, Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..