Na výročí svatby jsem pro manžela připravila překvapení jako z filmu: Nakonec mě překvapil on nečekaným hostem

Zuzana chtěla na první výročí svatby pro svého manžela Braňa udělat, či připravit něco opravdu speciálního a překvapit ho. To však netušila, že on ji překvapí mnohem více ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Chtěla připravit něco, na co nezapomene

Podle Zuzaniných slov, měla se svým manželem Braněm skutečně pěkný a harmonický vztah, který nakonec vyústil do svatby před rokem. Když se blížilo jejich první výročí svatby, Zuzana věděla, že chce pro Braňa připravit něco speciálního a nezapomenutelného: "Přestože jsem nebyla nijak originální, když jsem si usmyslela, že tento speciální večer postavím především na sexy červeném spodním prádle a vražedných podpatcích, chtěla jsem to ještě okořenit speciální večeří. Jelikož mě Braňo v takové póze nikdy neviděl, dokonce jsem si ani na sexy prádlo a vysoké podpatky nikdy nepotrpela, měla jsem pocit, že by to bylo pro něj, ale i mě příjemné překvapení a zpestření v našem manželství," popisuje své důvody naše čtenářka .

 

Mohlo by vás zajímat: Hezký muž hledá na ženě i tuto vlastnost: Právě ta je rozhodující v tom, jak dlouho vydrží po jejím boku

Připravena na překvapení, ale manžel překvapil ji nečekaným hostem

Ale to nebylo ani zdaleka všechno, protože pod speciální večeří myslela Zuzana opravdu speciální. Představovala si to tak, že namísto ze stolu bude jíst její pan manžel přímo z jejího bříška: "Přiznávám troška jsem se inspirovala Samanthou ze Sexu ve městě, kde přesně takové překvapení připravila pro svého přítele. S tím rozdílem, že ho čekala na stole s jídlem na sobě a zcela nahá. Přiznávám, na tento experiment jsem se ještě necítila, ačkoliv nemám s nahotou žádný problém a s manželem jsme se v této sféře znali už opravdu velmi dobře. Nicméně, chtěla jsem si něco nechat ještě do zálohy. Nechtěla jsem na něj vybalit všechny trumfy," říká s úsměvem Zuzana.

 

Čtěte také: Jedna z nejtěžších pravd ve vztahu, kterou si nechceme připustit: Když se naučíme toto pochopit, budeme šťastnější

Příhoda, na kterou se bude vzpomínat každé výročí svatby

Když však došlo k tomu, že takto sexy nastylovaná čekala na manžela než se vrátí domů z práce, manžel jaksi na jejich výročí pozapomněl a cestou domů narazil na svého bratra, kterého pozval na skleničku. Jelikož z předsíně je přímo skvělý výhled na jídelní stůl, než se stihla zorientovat, že slyší i další hlas kromě manželova, upíraly se na ni dva páry překvapených očí a červených tváří. "Když dozněla trapná chvilka ticha, v níž se nikdo neodvážil nic říct, můj manžel mě překvapil ještě jednou a situaci okomentoval slovy ... Tak aspoň vidíš v přímém přenosu jaký šťastný muž jsem, když mě doma čeká taková žena a večeře. Potom jsem co nejuctivěji jak jsem uměla vzala nohy na ramena a šla si dát na sebe župan. Ačkoliv jsem se před svým švagrem styděla ještě pěkně dlouho, můj manžel z toho udělal historku, na kterou se bude vzpomínat už každé naše výročí. Nicméně přiznávám, dnes se jí směju už i já," dodává na závěr svého příběhu s úsměvným koncem Zuzana.

 

Nepřehlédněte: Tato jediná věc dokáže zničit váš vztah, bohužel pochopila jsem to příliš pozdě: Ruku na srdce, děláte ji i vy?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..