Tajné povolání herečky a módní ikony Blake Lively: Víte, čemu ještě se věnuje tato kráska v soukromí?

Krásná herečka, matka dvou malých dětí a módní ikona v jednom, Blake Lively, se nedávno pochlubila fotografií na své sociální síti. Z komentáře, který k němu připsala, odhalila, co je její tajným povoláním a zároveň ještě nesplněným snem.

Zdroj: Instagram.com/blakelively
Zdroj: Instagram.com/blakelively

Z herečky i žena mnoha jiných talentů

Vždy nám bylo jasné, že herečka Blake Lively není jen herečkou, ale ženou mnoha tváří a talentů. Do třicítky toho stihla poměrně dost. Dokonce i stát se matkou dvou malých rozkošných dětí. To, že je skvělá ve svém povolání, to máme možnost vidět v její filmech, ale Blake má v životě i další věci, pro které je zapálená.

Mohlo by vás zajímat: Super rychlé triky Kim Kardashian: Takové oblečení si vybírejte, pokud chcete za pár sekund svoji postavu zeštíhlit

Ze všech špatných rozhodnutí může být toto největší zábava

Herečka aktuálně navrhuje interiéry domů pro své přátele. Přiznala se s tím na své sociální síti, kde zveřejnila i tento komentář k fotografii, na níž se podělila s některými ze svých výtvorů: "Navrhuji domy svých přátel. Zdarma. Ze všech špatných rozhodnutí, které jsem udělala, může být toto největší zábava. Děkuji mým dcerám za to, že mi nevědomky zapůjčily své oblečení pro tkaninu Inspo, děkuji @dmitriyco za šablony, které jsou více zábavné než normálně, děkuji koupelně za to, co jsem utratila za dlaždice, za které jsem si mohla ukrást více tkaniny Inspo a děkuji za poruchu spánku, která mě udržuje celou noc vzhůru."

Čtěte také: Cvičící maminka Chrissy Teigen: Tyto 3 pravidla doporučuje při dosahování ideální hmotnosti

Co je tak inspirující na tom když řeknete, vycházím ven jako modelka nebo designérka?

Cit pro módu a trendy nejen v oblečení, ale také například v bydlení a jiných oblastech, jí nejsou cizí. Za poslední léta se Blake vyprofilovala na skutečnou módní ikonu a o svých designérských ambicích se nezmiňuje poprvé. Před pár lety spustila svou webovou stránku o životním stylu, Preserve, kde nastínila své designérské ambice. Dokonce jak informuje magazín Elle, v jednom z rozhovorů s modelkou Gigi Hadid se přiznala, že i ona ráda navrhuje. Také poznamenala na margo Giginy spolupráce s Tommy Hilfiger i toto: "Co je tak inspirujícího na tom když řeknete, vycházím ven a chtěla bych dodat jako modelka nebo designérka?"

Nepřehlédněte: Nejkrásnější tipy na dovolenou Roadtrip od modelek: Tyto destinace byste rozhodně měly navštívit

Nejraději by navrhovala svatby

Její vášeň pro designérství však tímto nekončí. Ve stejném rozhovoru se slavnou modelkou současnosti se také přiznala k tomu, že by velmi ráda navrhovala svatby. Nechme se tedy překvapit, kam až ji její ambice či sny zavedou.

Foto:
Instagram.com/blakelively
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..