Byla jsem závislá na svém expříteli: Muselo se stát toto, abych to konečně pochopila a dala mu sbohem

Láska má mnoho podob. Nejhorší však je, pokud se staneme jejím otrokem. A vůbec si to neuvědomujeme, či nechceme připustit. Trpkou příchuť toho nejkrásnějšího citu, zažila Eva na vlastní kůži.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kvůli lásce jsme často schopné udělat cokoliv. Dokonce i množství hloupostí. Pokud se totiž žena zamiluje celým srdcem, nevidí, neslyší, nevnímá. Tedy vidí jen to, co sama chce. Své o tom ví i Eva. Roky totiž žila ve vztahu, který ji nejen nenaplňoval, ale dělal ji i nešťastnou. Jen ona sama to nedokázala pochopit.

 

Mohlo by vás zajímat: Na seznamce jsem poznala ženatého muže: Když jsem se ho zeptala tuto otázku, jeho odpověď mě zarazila

Když si začnete s mužem, který je magnetem na ženy, nevěstí to nic dobrého

"S Honzou jsme spolu chodili roky. Náš vztah začal na firemním vánočním večírku," začíná své vyprávění sympatická plavovláska Eva. "Perfektně jsme si rozuměli, měli jsme řadu společných zájmů a Honza je navíc neuvěřitelný fešák. Modré oči, blond vlasy, vyrýsované tělo a jako bonus - skvělý job a úspěšná kariéra. Vždy byl magnetem na ženy a já jsem to dobře věděla. Přesto jsem se rozhodla začít si s ním. Ačkoli jsem od začátku věděla, že budu přehnaně žárlit. S tím jsem měla problém už při předchozích vztazích a to žádný můj ex nevypadal ani z poloviny jako Honza." To co Eva předpokládala se naplnilo mnohem dříve než sama čekala. Už po třech měsících se z milující partnerky stala doslova "stíhačka". Neustále Honzu kontrolovala, sledovala jeho mobil, sociální sítě, chovala se k němu, jako kdyby mu byly tři roky a ne třiatřicet. Bylo jen otázkou času, kdy jí toto chování přestane tolerovat. Neboť buďme k sobě upřímné, to by ustál jen málokterý muž.

Když se idylka začne hroutit jako domeček z karet

Dokonalá idylka se začala hroutit jako domeček z karet, když měl odejít Honza služebně na čtyři týdny do Itálie, Evě zablikala kontrolka a řekla si, že je to určitě celé výmysl. Nebyla ochotna mu věřit . A protože pracovali v téže firmě, šla si sama všechno překontrolovat u šéfa. Zajímali ji podrobnosti toho, s kým tam jde, jaký pokoj má objednaný, chtěla přesný rozvrh jeho dní. Tímto způsobem Honzu neuvěřitelně ztrapnila v očích všech kolegů i šéfa. Nicméně jí samé se na tom nezdálo nic zvláštního. Honza to však neustál a když se o tom dozvěděl, řekl Evě sbohem dříve, než se stačila nadechnout.

 

Nepřehlédněte: Na expartnerku svého manžela jsem nikdy nežárlila: Až do momentu, dokud jsem ji nepoznala, teď mě znepokojuje

 

"Nedokázala jsem pochopit, proč mu to vadí. Neviděla jsem na tom, co jsem udělala nic špatného. Dokonce i po rozchodu jsem si koupila letenku do Milána a rozhodla jsem se, že ho překvapím v hotelu." Pokud byste čekaly, že Eviny obavy se naplnily a našla ho tam s nějakou jinou v náručí, mýlíte se. I když tam měl množství žen, které mu projevovali náklonnost, s nikým si nezačal. "Teprve tehdy jsem pochopila, že mě skutečně miloval. Jen nedokázal unést to jak jsem se k němu chovala. Sama jsem v tom vztahu byla nešťastná a v konečném efektu jsem ráda, že to ukončil. Přestože se zachoval čestně, celý život bych se bála, že mě jednou možná podvede ... Nevím, jestli to budu dělat u každého muže, ale momentálně se mi žije mnohem snadněji."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..