Prožila jsem lásku jako z filmu: Ale tato jediná chyba rozbila naše štěstí, dopouštíte se jí i vy?

Pokud prožíváte dokonalou lásku, neměly byste zapomínat na to, že štěstí si třeba hlídat a chránit. Přišla na to i Denisa. Bohužel pozdě. Jediná chyba ji totiž připravila o muže snů.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Denisa v životě neměla příliš štěstí na muže. Nicméně v předvánočním období poznala Patrika. Chlapa, za kterého by miliony žen vraždily. Byl dokonalý. Gentleman, laskavý, něžný, pečlivý a v neposlední řadě romantik. Dělal vše pro to, aby byla Denisa šťastná. "Po sérii nevydařených vztahů jsem si po jeho boku připadala jako ve snu. Každý den mě něčím překvapoval, byl pozorný a choval se ke mně jako k princezně. Na denním pořádku byly lupeny růží, večeře při svíčkách, romantika ve vaně. "

Občas si s námi osud zahraje více než jsme chtěly

 

"Mimo toho jsme měli skutečně neuvěřitelné množství toho společného. Znáte ten pocit, když na něco myslíte a ten druhý vás předběhne a řekne to nahlas? Stejně tomu bylo i mezi námi. Už po necelých šesti měsících mě Patrik požádal o roku. Přesně na stejném místě, na kterém jsme se na sebe poprvé usmáli. A já jak jinak řekla - Ano. Měli jsme se brát za tři měsíce. Měli ... Bohužel nikdy k tomu nedošlo. Naše štěstí se rosypalo jako domeček z karet jen z jediného důvodu. "

 

Mohlo by vás zajímat: Stará láska nerezaví: Přestože jsem byla vdaná a měla dvě děti, podlehla jsem muži, který mě před lety zklamal

Tato jediná věc byla zodpovědná za náš konec

 

Přesto, jak Patrik Denisu miloval, ona měla stále pocit, že jí může odejít s nějakou jinou. Ačkoli to v jejím případě nebyly klasické projevy žárlivosti, podezřívavost byla u Denisy na denním pořádku. Právě tuto jednu věc Patrik neustál. "Snažil se mi dát maximum po všech stránkách, ale já měla neustále pochybnosti. Myslela jsem si, že nejsem pro něj dost dobrá a i tak mi odejde za jinou. Moje nízké sebevědomí a ego mě nakonec o něj připravily. Vím, že se to nedalo se mnou v určitých momentech vydržet. Kdybych mohla vrátit čas, měla bych sama sebe o něco raději, nepodceňovala se a mohli jsme být spolu. Dnes vím, že jen pokud je žena spokojená sama se sebou, může najít i opravdové štěstí ve vztahu a po boku někoho jiného."

 

Nepřehlédněte: 5 znaků, že je vám muž nevěrný: Podívejte se, jak odhalíte jeho bokovky včas aniž by vám zlomil srdce

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..