Velké náušnice, díky kterým získáte na podzim styl: Zaujměte na první pohled svou elegancí!

Někdy stačí k vaší tváři přiložit kousek lesklého kovu a o novou záři máte postaráno. Velké náušnice udělají přesně tuto aktivitu za vás, nemusíte se ani extra snažit. Nový look je tak na světě během chvilky.

Zdroj: instagram.com/xeniaadonts
Zdroj: instagram.com/xeniaadonts

Na velikosti záleží

Obrovské kousky, které představují malá umělecká díla se krásně hodí k jednodušším outfitům, které nemají na sobě velké členění. Zaujmou na uchu jakmile na něj podíváte. Mohou být šperkem, který sice nebudete chtít mít na uších během celého dne, pokoušejte se proto vybírat snadněji varianty.

Přečtěte si také: Ozdobte své uši sexy kruhy: Pokud jste jim kdysi říkaly ne, teď je ten správný čas v nich zazářit

Zlatá struktura, která se nosí

Na uchu blondýnky mohou splynout, záři tváři však dodají. Řeč je o výrazných zlatých náušnicích. moderní budete pokud své malé vyměníte za obrovské doplňky, které mají texturu. Takto podtrhnete své božské já ještě více než běžně.

Spojení materiálů

Kruhy jsou novodobým hitem, silnějším než kdykoliv předtím. Drží se své oblíbené pozice zuby nehty a ne nadarmo. Ženskou tvář umí přeměnit na jemnou, ale i projasněnou, vše dle výběru materiálu a jejich zpracování. Zajímavě vyniknou právě náušnice, které v sobě spojují různé materiály či barvy.

Stříbro s řetízky

Sice nemusí vůbec působit masivním dojmem, velký efekt sklidí právě dlouhé náušnice, které se vracejí zpět do módy. Budou kopírovat linii vašeho krku, prodlouží ho a ukáží ho v tom pravém stříbrném světle. můžete je nosit celé roky, nikdy totiž nebudou působit zastaralý.

Foto:
Instagram.com/rosiehw, instagram.com/xeniaadonts, instagram.com/leoniehanne, Monki, instagram.com/margoandme, LINDA'S DREAM (Moloko.sk), Profimedia, ASOS
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..