Dlouhý čas jsem se snažila zaujmout jednoho muže: Když jsem už téměř nedoufala, stačilo mu ukázat, o co by přišel

Erika se dlouhé měsíce snažila upoutat pozornost svého kolegy z práce, avšak bezvýsledně. Nakonec, když to již chtěla vzdát, přišla jedna situace a dotyčný muž změnil své chování. Nakonec pochopila, že někdy stačí celkem taková banální až primitivní odvěká věc ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nepatřila mezi neatraktivní ženy, ale nepoutala na sebe ráda pozornost

Naše čtenářka Erika (28) byla celý život takovou tou šedou myškou. Nikdy nechtěla na sebe přehnaně upoutávat pozornost a proto se držela vzadu. Možná právě i to vedlo k tomu, že neměla kdy a jak navázat normální vztah, ačkoliv rozhodně nepatřila mezi neatraktivní ženy. Jen dávala svým oblečením a celkovým vzhledem spíše najevo něco jiného. Svou snahu však projevila, když do její práce nastoupil nový kolega Ríša, který se jí skutečně velmi líbil.

 

Mohlo by vás zajímat: Měla jsem v životě mnoho mužů: Dnes se jdu vdávat, ale svou minulost jsem budoucímu manželovi zamlčela

Rozhodla se zaujmout jediným způsobem, který se jí zdál jako vhodný a její vlastní.

Erika věděla, že je Ríša svobodný a proto se rozhodla, že je nejvyšší čas, aby projevila zájem, aby se sama projevila, protože měla také téměř před třicítkou a ještě nikdy pořádný vztah. Rozhodla se ho tedy zaujmout jediným způsobem, který se jí zdál vhodný a její vlastní: "Začala jsem s mluvením, jen tak nezávaznou konverzací během polední přestávky. Jelikož jsme spolupracovali na jednom projektu společně, což mi skvěle zahrálo do karet, nosila jsem mu kávu, když jsme byli přesčas. Nebo jsem mu pomohla doladit věci, na které neměl čas, vždy jsem se nabídla, aby viděl, že jsem ochotná. Nezapomněla jsem si pokaždé nasadit úsměv na tvář, protože v ženských časopisech se mluví jasně. Muži mají rádi pozitivně myslící ženy, které jsou stále dobře naladěné. Jsem docela dobrá sportovkyně, tak jsem se na společných firemních akcích konaných ve sportovním duchu, snažila ukázat sebe v co nejlepším světle. Prostě jsem dělala, co se dalo, aby mě aspoň pozval na kávu po práci nebo cokoliv," objasňuje Erika dále.

 

Čtěte také: Kód štěstí: Takto dokážete zachránit i krachující vztah, pokud vám na tom druhém skutečně záleží

Když to chtěla vzdát, stalo se něco nečekaného

Když to už naše čtenářka vzdávala, štěstí přihrálo jednu takovou situace, která přinesla nečekané překvapení a zjištění. Oba byli posláni na totéž školení a museli se zúčastnit večeře s možnými novými klienty. Následně měli přespat v hotelu a ráno odejít. Erika měla už všeho plné zuby a rozhodla se ukázat konečně i své sexy já, které dosud držela schované, protože jí nebylo až tak vlastní: "Ano, přiznávám, chtěla jsem Ríšovi dokázat, že umím být nejen milá a ochotná, ale i pořádně sexy. Udělala jsem se nejvíc sexy jak jsem dokázala a zvýraznila si své přirozeně velké rty pořádně červenou rtěnkou. Po večeři s klienty jsme ještě zůstali v baru a já už byla mírně připítá. Avšak ne až tolik, abych neviděla jak ze mě Ríša nespouští oči. Po celou dobu jsme se tak dobře bavili, smáli a bylo to takové uvolněné, jako nikdy předtím. Přiznávám, alkohol vždy prolomí ledy. Když jsme se loučili u dveří mého hotelového pokoje, řekl mi, že neví, kde měl oči, když si už předtím nevšiml, jaká jsem sexy a zábavná. Pak se na mě doslova vrhl a začali jsme se líbat přímo tam na chodbě," popisuje Erika dále.

 

Nepřehlédněte: Gelové formule, které vyživují a omladí vaši pleť: Díky těmto pleťovým krémům vás bude stárnutí obcházet

Stačilo mu ukázat o co by přišel

Naštěstí Erika nepatří k ženám, které se vyspí s chlapem, který se jim líbí, hned na prvním rande. Vlastně oni dvě rande ani neměli. Takže zůstalo jen při polibcích, ale když se vrátili zpět domů a do práce, něco se změnilo. Najednou projevoval zájem on, nosil jí kávu, flirtoval s ní a po práci ji zval ještě do baru na sklenku: "Tehdy se mi vyjasnilo a pochopila jsem, že někdy stačí vytasit na začátek své ženské zbraně, prolomí se ledy a můžeme se začít poznávat i více do hloubky. Darmo, chlapi jsou stále jen chlapi, a někdy jim jen stačí ukázat o co by mohli přijít. No co si budeme namlouvat, tělo prodává a oči se většinou zamilují vždy jako první, ne?" Dodává s tajemným úsměvem na rtech Erika, jejíž vztah s kolegou Ríšou se prohloubil a dnes tvoří pár.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..