Trendy interiéry podle slavných žen: Scarlett Johansson má ráda eleganci, Jessica Alba miluje barvy

Zařizujete byt nebo dům a stále vám chybí správná dávka inspirace? Nahlédněte spolu s námi do příbytků slavných žen, které mají skvělý vkus a přitom každá miluje jiný styl.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Cindy Crawford miluje minimalismus

Okouzlující topmodelka Cindy Crawford je milovnicí minimalismu. V interiéru však ráda využívá i extravagantnější solitéry. V novém domě v Beverly Hills zkombinovala právě prvky minimalismu a skandinávského stylu. Cindy upřednostňuje přírodní materiály jako kov, mramor, dřevo a miluje otevřené prostory. V celém domě je tak minimum dveří, což jej činí mnohem světlejším a harmoničtějším.

Scarlett Johansson upřednostňuje moderní a elegantní design

Dokonalé hnízdečko lásky a skutečně útulný a stylový dům v Hamptons patří herečce Scarlett Johansson a jejímu příteli Colinovi Jostovi. Celý dům je laděný v přírodních tónech. Scarlett zvolila při zařizování moderní a eleganntí design v kombinaci s retro prvky. Nedá dopustit na propojení obývacího pokoje s jídelnou. Své významné místo tu má i zrcadlo na zdi, které se nachází právě u jídelního stolu. Nejenže prostor opticky zvětší, ale vždy jste v kontaktu se všemi v celé místnosti. Kouzelný výhled je už jen třešničkou na dortu.

 

Přečtěte si také: Známe trendy v bydlení na podzim 2018: Ponořte se do měkkých materiálů a výrazných barev

Cameron Diaz jako milovnice luxusu

Doplňky do interiéru nemusíte vždy dokonale sladit a podřizovat se nepsaným pravidlům. Interiér bytu Cameron Diaz je toho jasným důkazem. Pokud patříte mezi milovnice luxusu, její jídelna vás dostane. Kombinace na první pohled nesourodých materiálů, vytváří v konečném efektu ideální prostor s nádechem výjimečnosti.

Jessica Alba nedá dopustit na Feng-Shui

Majitelkou bytu s dokonalou atmosférou a perfektními barevnými akcenty je herečka Jessica Alba. Sympatická brunetka je však známá tím, že miluje Feng - shui. A v tomto duchu zařídila celý apartmán. Každý prvek zde má tak své místo. Neodmyslitelnou součástí obýváku jsou květiny, které dotvářejí skvělou atmosféru.

Zoe Saldana dává na pocity

Krásná Zoe Saldana zvolila ve svém pohádkovém domě kombinaci bílé a výrazných barevných doplňků. Použití těch správných barev může změnit i stav vaší mysli. Právě toho se Zoe držela při zařizování. V obýváku zvolila různé druhy křesel, které však spolu tvoří dokonalou kompozici.

Foto:
Profimedia, instagram.com/cindycrawford
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..