Tuto jedinou věc doporučuje Victoria Beckham jíst každý den: Díky tomu má krásnou a zářivou pleť bez akné

O módní návrhářce, Victorii Beckham, je známo, že v minulosti měla problémy s pletí, které se snažila řešit. Dnes můžeme konstatovat, že vypadá hezčí, mladší a rozjasněnější než kdykoliv předtím. Může za to prý tato potravina, kterou řadí do jídelníčku každý den.

Zdroj:instagram.com/victoriabeckham
Zdroj:instagram.com/victoriabeckham

Neuvědomujete si, jak je důležitý zdravý životní styl, dokud nezestárnete.

I celebrity jsou jen lidé, které čas od času potrápí normální problémy jako akné na pleti. Bývalá zpěvačka a dnes především úspěšná módní návrhářka, Victoria Beckham, roky trpěla špatnou pletí se sklonem k akné, kterou překrývala kvůli tomu, mnoha vrstvami make-upu, což její pleti také nepomohlo. Časem si však také Victoria uvědomila, že méně je více a to, co kůži v mládí dáš, se ti později vrátí: "Myslím, že si neuvědomujete, jak důležitý je zdravý životní styl, dokud nezestárnete. Nakonec si uvědomíte, jak je životně důležité nanášet si opalovací krém, pít hodně vody, pokožku pravidelně čistit a vlhčit, užívat vitamíny, jíst čistě ... Jím opravdu hodně dobrých tuků v avokádu, ořechách, semenech ...," cituje Victorii magazín Allure.

Mohlo by vás zajímat: Bella Hadid je slavným dvojčetem této ženy: Poznáváte její rysy v obličeji bývalé první dámy Francie?

Dobrá rada nad zlato, která vyřešila její problémy s pletí

Co se však týká péče o pleť, hodně jí poradil i její dermatolog, odborník na výživu a kožní guru, Nicholas Perricone, který je zastáncem čistého jedení: "Znám jednoho dermatologa v L.A., který je neuvěřitelný. Vyřešil mé problémy s kůží, řekl mi "musíš jíst lososa každý den". Zeptala jsem se, zda skutečně každý den a on na to, "ano, snídaně, oběd nebo večeře, musíš ho jíst každý den"," dodává Victoria.

Čtěte také: Kate Middleton a její rady pro zdraví celé rodiny: Tato jídla má nejraději, aby zůstali zdraví a nepřibírali

Victoriina pleť mluví sama za sebe, je potřeba však myslet komplexně

O příznivých účincích jedení lososa se toho napsalo už hodně. Víme, že losos je plný omega-tři-mastných kyselin, které dokáží bojovat proti různým zánětům v těle spojených s akné, ekzémem či dokonce psoriázou. Přesto, pro většinu z nás jsou ryby jen příležitostnou volbou na oběd či večeři. Sama Victoria byla zpočátku prý skeptická, že by měla lososa jíst každý den, ale nakonec se dočkala dramatické změny v kterou ji ujišťoval i zmíněný dermatolog.

Nepřehlédněte: Nejkrásnější svatební šaty slavných hvězd: Viz., s jakou celebritou máte podobnou postavu či vkus

Ať chceme nebo ne, jedno je třeba uznat. Victoriina pleť nikdy nevypadala tak rozzářeně a bezchybně jako teď. Přestože však v jejím případě je prý losos tou klíčovou složkou pro krásnou a mladistvě vypadající pleť, je potřeba myslet komplexně a zdravý životní styl bychom si měly osvojit i v dalších zmíněných věcech nahoře.

Vypadá také podle vás Victoria Beckham v obličeji mladší a hezčí než v minulosti?

Ano
4
Ne
1
Hlasovalo: 5

Foto:
instagram.com/victoriabeckham
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..