Jak se chová zamilovaný muž ve znamení sebevědomého Lva? Takového partnera by chtěla každá žena

I když muži ve znamení Lva působí navenek sebevědomě a silně, pokud se zamilují, jsou z nich hravé a přítulné lvíčata.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zamilovaný Lev je králem

Když se zamiluje muž ve znamení Lva, bude se to projevovat něhou a častým tulením. Láska navíc posílí jeho ego a bude si užívat "pronásledování své polovičky" v dobrém slova smyslu. Jelikož patří k pevným znamením horoskopu, může mít problém s odvázaním se od expartnera či ukončením nefunkčního vztahu. Drží se zbytků citů na místo toho, aby si našel jiného partnera. To mu dokáže sebrat hodně energie a dobré nálady. Jinak je Lev králem vztahové džungle a má i největší srdce.

V sexu miluje pohodu a bezprostřednost

Lev je jeden z nejsilnějších mužů zvěrokruhu a těší se tvůrčímu a inspirujícímu sexu. Nechce partnerku, s kterou bude zažívat každý den stejný sex. Má rád, když žena v posteli vyčaruje pohodu a pocit bezpečí, při kterém může naplno a otevřeně ukázat svou sexualitu, tak jak by chtěl. Přestože se drží některých tradičních hodnot, má rád silné partnerky, které mu dovolí experimentovat a využít jeho ohnivý temperament. Nikdy se neusadí se ženou s nízkým sebevědomím, která považuje sex za povinnou jízdu. Rád o sexu mluví a bude vás zbožňovat, pokud ho svedete a něčím kreativním překvapíte.

Přečtěte si: Zamilovala jsem se do muže, který je o 10 let mladší: Díky tomuto náš vztah funguje i po 5 letech perfektně

Ve vztahu je Pan Božský

Když se ocitne ve vztahu, udělá cokoliv, aby ukázal jeho galantnost, sílu a jistotu. Není to něco, co dělá ze strachu. Považuje to za nezbytné při svádění něžnějšího pohlaví. Pokud některá z vás čeká na Pana Božského, může ho najít právě ve Lvu. Je spokojený, když vás rozesměje a ochrání, ale i oni mají své mouchy. Někdy mohou působit panovačně, líně a chovají se, jakoby byly centrem vesmíru.

Můžete mu věřit?

Ve většině případů ano. Zpozornět byste měly, pokud se o vás přestane zajímat. Pokud máte pochybnosti o tom, zda mu můžete důvěřovat, jednoduše se ho zeptejte zda se cítí být milován. Pokud ano, vaše pochybnosti jsou neopodstatněné.

Randění se Lvem je nezapomenutelné

Setkání se Lvem jsou jako s králem. Pompézní, elegantní a jiskřivé. Pokud jste plachá a jemná, některé jeho gesta nemusíte ocenit tak, jakoby si představoval. Někdy můžete mít pocit, že to dělá jen kvůli efektu. Lva si můžete získat intimním rozhovorem nejlépe o něm. Čím více se o něj budete zajímat, tím více ho budete zajímat vy.

Mohlo by vás zajímat: Na expartnerku svého manžela jsem nikdy nežárlila: Až do momentu, dokud jsem ji nepoznala, teď mě znepokojuje

Jak mu porozumět?

I když se může zdát tajemný, ve skutečnosti jen nechce mluvit o věcech, které jsou pro něj emotivně náročné a negativní. Raději si užívá dobrou náladu a pohodu. Je rád respektován, bez rozdílu na to, zda si uvědomuje odpovědnost některých rozhodnutí.

Silné a slabé stránky Lva

Lev je otevřený, snadno se s ním komunikuje a rád dělá velké gesta. Je spokojený, když je ve vztahu plném respektu a něhy. Má vroucný objetí, které nemá žádné jiné znamení. Na druhé straně, pokud natrefíte na panovačného a egoistického lva, bude téměř nemožné být jeho partnerkou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..