Zbavte se podkožního tuku na zadku efektivněji: Tyto minerály ho přirozeně odbourají

Každá z nás žen touží po postavě hodné všech pohledů. Zadek je nosnou částí celé postavy a můžete ho účinně tvarovat i pomocí své stravy. Dávejte si pozor právě na tyto minerály a hravě jej přijímejte ve své stravě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Popularitu si kvalitní jídlo získává hlavně pro jeho dostatek minerálních látek. Pokud zařadíte do jídelníčku tyto jednotlivé druhy, nejenže pomůžete svému trávení, ale odbouráte i tuk, který může být hluboce zabudovaný v podkožních zásobách vašeho zadku.

Přečtěte si také: Chcete mít ploché bříško a štíhlé tělo? Nahraďte jídla, z nichž zbytečně přibíráte tuk, těmito

Chlorofyl a hořčík jako dokonalá kombinace

Mikroživin i vlákniny je zelenina plná. Potřebujete ji však hlavně pro kvalitní fungování střev, které by měly být právě zeleninou osvobozeny od nánosu škodlivých látek. Snadné trávení i jednoduchý detox a tím odbourání podkožního tuku vám zajistí právě zelenina zelené barvy. Chlorofyl na sebe účinně váže škodlivé látky a pomáhá hubnout efektivně, ne jen na oko. Tento typ zeleniny obsahuje také účinný hořčík, který je znám spalováním tuků a také je aktivátorem enzymů.

Typ zdravých proteinů v tučných produktech

Tento typ tuku obsahuje polynenasycené mastné kyseliny, které neškodí našemu organismu. Mandle jsou vysokým zdrojem proteinů, proto i například máslo z nich bude účinnou složkou, která bude pomáhat při tvorbě svalové hmoty. Stejně je tomu i v případě arašídů či slunečnicového oleje. Utišíte svůj hlad, který může prahnout po nezdravém jídle, ale zabráníte hromadění tuku právě na místě, kde ho opravdu nechcete- na vašem zadku.

Vápník a B6 nejen na kosti

Mléčné výrobky se mohou stát účinnou zbraní proti tloustnutí. Vzácný prvek vápník, který obsahují ve velkém množství, potlačí tuk v problémových partiích a zajistí jejich mizení. Postaví vám také pevné kosti i zuby, takže se můžete dlouho těšit své kráse. Mléko a jeho produkty mají i unikátní vitamín B6, který pomáhá k bdělosti a soustředění. Zvyšuje tak spalování kalorií, takže ve sklenici mléka máte tyto aktivní látky pohromadě.

Mohlo by vás zajímat: Cvik nůžky si zamilujete: Prekrižování nohou vleže udělá s pneumatikou kolem pasu divy

Chrom jako tlumič hladu

Ryby i hřiby obsahují stopové prvky chromu. Ten je aktivní složkou boje proti hladu. Podílí se na metabolismu glukózy, syntéze cholesterolu i mastných kyselin. Reguluje vaše trávení a přináší pocit větší plnosti než jiné minerály.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..