Královna Alžběta II. pozvala matku Meghan na Vánoce ke nim: Rodina Kate takové pozvání nikdy nedostala

Zdá se, že královna Alžběta II. pozvala na Vánoce do svého sídla v anglickém Sandringhamu Meghaninu mámu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jelikož Doria Ragland žije za velkou louží, rozhodla se pro ni udělat velké gesto a svátky by měla strávit se zbytkem královské rodiny. Od Alžběty II. měla dostat pozvánku, kterou však nikdy předtím nenabídla rodičům Kate. Vypadá to tak, že navenek chladné královny záleží na tom, aby její máma nebyla na Vánoce sama. Královská rodina spolu s Doria by měla společně setkat na venkovském sídle Alžběty II. v anglickém Norfolku. Pobýt by tam měli na Štědrý den a 1. svátek vánoční, protože stejně jako v Americe, tak i v Anglii se rozbalují dárky až druhý den ráno.

Mohlo by vás zajímat: Královský potomek Meghan a Harryho by se měl narodit v tomto znamení: Na jakých vlastnostech bude moci stavět?

William a Kate tráví Vánoce nedaleko

Rodina vévodkyně Kate se v minulosti na Vánoce s královnou setkali. Bylo to během bohoslužby v kostele. Svátky však netráví daleko. S jejich dcerou se setkají ve venkovském sídle prince Williama. Jde o historickou stavbu Anmer Hall, která se nachází také v Norfolku a od Sandringhamu je vzdálena pouze 5 km. Takže v případě, že by si to královna přece jen rozmyslela, budou to mít na skok. Tyto Vánoce budou pro ně nepochybně kouzelné, protože poprvé je zažije i nejmenší princ Louis, který se narodil letos koncem dubna.

Dobře promyšlené gesto královny

Podle Daily Express jde ze strany Alžběty II. o dobře promyšlené gesto. Zdroj uvedl, že je to znak královniny podpory a úcty k Meghan, protože v Anglii nemá žádné jiné vztahy na rozdíl od Kate, která zde má nejbližší rodinu.

Čtěte také: Nejkrásnější svatební šaty slavných hvězd: Viz., s jakou celebritou máte podobnou postavu či vkus

Na svatbu přišla sama

Meghanina máma Doria Ragland vzbudila dávku lítosti a zároveň i sympatií, když na svatbu její dcery přišla do Windsorského zámku sama bez doprovodu. Situaci galantně vyřešil princ Charles, který dělal po obřadu Dorio garde i spolu s manželkou Camillou. Jak později přiznala, mezi její hightlighty dne patřilo i seznámení se s královnou. Vypadá to tak, že musela na Alžbětu II. zanechat velký dojem, protože to bylo jejich první a zatím poslední setkání.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..