Nejhonosnější ženské rozloučení se svobodou: Na takovou noc budoucí nevěsty určitě nezapomenou

Toužíte po nezapomenutelném svatebním dni? Rozloučení se svobodou vás však přesvědčí o tom, že dokonalostí může oplývat i tento den, který na Slovensku ještě nemá takové rozměry jako v zahraničí. Podívejte se spolu s námi, do jakých velkých rozměrů může narůst.

Zdroj: Instagram.com/chiaraferragni
Zdroj: Instagram.com/chiaraferragni

Ženská rozloučení se svobodou nabírá na popularitě a samozřejmě liší se od toho, co si pod rozloučením se svobodou klasicky představujeme. Už více nejde pouze o klidný večer s kamarádkami či záplavu šampaňského. V tento večer se můžete oddat své svobodě ještě naposled, proč to tedy neudělat ve velkém?

Přečtěte si také: Nejkrásnější svatební šaty slavných hvězd: Viz., s jakou celebritou máte podobnou postavu či vkus

Chtělo by to i honosné místo

Samozřejmě to, kde se bude rozloučení konat je čistě na výběru nevěsty. Ty budoucí ale i již vdané neváhaly proměnit celou budovu na svůj malý ráj. Priyanka Chopra, která si o pár měsíců vezme svou lásku Nicka Jonase proměnila celý obchod u Tiffanyho na velkou párty. Chybět nemohla atmosféra luxusu a šaty, které si budoucí nevěsta na sebe oblékla vyrážely dech.

Vyberou se někam pořádně daleko

Výhodou bohatých a slavných je i neomezené cestování. Právě díky němu mohla influenecrka Chiarra Ferragni pozvat všechny své kamarádky na nezapomenutelnou dámskou jízdu na Ibizu. Jinak tomu nebylo ani v případě zmíněné Priyanka. Ta se na druhou akci vydala s kamarádkami do Amstredamu, kde jim najednou patřila celá jedna restaurace. Proč přece neoslavovat i na vícekrát?

Mohlo by vás zajímat: Kate Middleton a její rady pro zdraví celé rodiny: Tato jídla má nejraději, aby zůstali zdraví a nepřibírali

Nalezení dokonalosti

Pokud si už myslíte, že místo je hlavní položka ze seznamu, nenechte se vykolejit ani jeho zdobením. Na podobné akci nesmí chybět množství květů, nejlépe fotostěna z nich, při které se v klidu vyfotí každá kamarádka či členka rodiny. Celým plusem je i do detailu prostřený stůl či malé dárky pro všechny ženský hosty. Takovou krásu si užila například Shanina Shaik.

Foto:
instagram.com/shaninamshaik, instagram.com/priyankachopra, instagram.com/chiaraferragni
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..