6 věcí, které ženy na sobě nemají rády, ale muži je milují: Trojka vás jednoznačně překvapí

Jsou určité věci, které my sami považujeme za neatraktivní, ale muži je skutečně zbožňují. Víte, co považují za opravdu sexy i když nám to tak ani náhodou nepřipadá?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženy jsou se sebou tak jaksi od přírody věčně nespokojené. Pokud máme kudrnaté vlasy, toužíme po rovných, když jsme příliš štíhlé, raději bychom měly kypřejší tvary. Víte však, které věci podvědomě příliš řešíme, ale muži je navzdory všemu na nás milují?

Přečtěte si: Ženám narozeným v tomto znamení sebevědomí opravdu nechybí: Díky těmto rysům to dotáhnou daleko

1. Příliš štíhlý dřík

Ano, pokud máme chlapeckou postavu, malé prsa a navíc příliš úzký dřík, připadáme si maximálně neatraktivní. Mnoho žen řeší, že právě takový typ figury se mužům nelíbí. Omyl. Štíhlý dřík považují za nesmírně sexy. Navíc je zcela normální a přirozené, že je mu pak přizpůsobena celková fyzignómia těla. Štíhlý dřík je jakýmsi nadčasovým znakem ženské krásy. Tak buďte na něj patřičně hrdé!

2. Přirozeně malá prsa

Téměř všechny jsme přesvědčeny, že muži velká prsa milují. To je sice pravda, ale prioritou je pro značnou většinu chlapy jejich přirozenost. Pokud si tedy mají vybrat mezi malými přirozenými a silikony, většina zvolí první variantu

3. Větší zadek

Makáme ve fitku, chodíme na jógu, pilates. Snažíme se dosáhnout postavičku, jakou mají krásky z titulků. A to vše jen proto, abychom se opačnému pohlaví líbily. Nicméně tušily jste, že muži nedají dopustit na větší zadek? Tvrdí totiž, že je synonymem ženskosti a považují ho za neuvěřitelně atraktivní.

4. Úzké rty

Dnešní plastická chirurgie skutečně dokáže expresní zázraky a tak ty z nás, které nemají dokonalé rty, sáhnou po velmi efektivním a rychlém řešení. Šikovné ručičky plastických chirurgů, vám vykouzlí plné rty na počkání. No v principu zcela zbytečně. Přestože úzké rty považujeme za asexuální, opak je pravdou. Mnoho mužů je doslova zbožňuje. Zdají se jim jemné a něžné.

5. Pihy

Ty z nás, které matka příroda obdarovala pihami velmi často bojují s předsudky. Snažíme se je zakrýt make - upem, pudrem a děláme vše proto, aby nebyly vidět. Přitom bezdůvodně. Muži je považují za hříšné sexy a přitažlivé!

6. Ďolíčky ve tvářích

I vy když se usmějete, udělají se vám jamky ve tvářích, ale nejraději byste je tam neměly? Tak je pěkně začněte mít na sobě rady. Na opačné pohlaví totiž působí jako dokonalé afrodisiakum. Mužům to připadá, že právě tehdy jste opravdu šťastná a nabývají pocit, že je to díky nim.

Nepromeškejte: Konec horoskopu na rok 2018 se blíží: Býky čeká lepší finanční situace, Štíři by se měly věnovat vztahům

Nezapomínejte však, že ideální žena, stejně jako muž, neexistuje. To na čem však mužům záleží je humor, jiskra v očích, vybrané způsoby, ale zároveň byste se měly dokázat občas i odvázat.

Kterou z věcí na sobě nemáte rady?

Příliš štíhlý dřík
0
Přirozeně malá prsa
7
Větší zadek
7
Úzké rty
1
Pihy
0
Ďolíčky v tvářích
1
Hlasovalo: 16

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..