Brigitte Macron věří v pravou lásku: Nejmladší dceři v tomto dává jasný důkaz, jak si jít za splněním svého snu

První dáma Francie je ikonou moderních dní. Za nic se nestydí a svůj život žije tak, jak si ona sama přeje. Má přece nárok na klid a štěstí, tak tomu učí i svou dceru z prvního manželství.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dcera Brigitte Macron je věrná vyprávění své mámy. Tiphaine Auziére, která má 34 let, vidí ve světě jen dobro a chce ho šířit kolem sebe. Sama přežila začínající lásku, kterou kdysi pociťovala i její matka k budoucímu prezidentovi Francie. Obraz jejich vytrvalosti a jasné budoucnosti jej zůstal v hlavě až dosud.

Přečtěte si také: Kardashianky kdysi a dnes: Takto je změnily zákroky a šikovné make-up triky k nepoznání

Nejasná představa budoucnosti ji neodradila

Když Brigitte poznala Emanuela, ještě ani jeden z nich netušil, že by se on sám mohl jednou stát prezidentem tak obrovské země jakou je Francie. Brigitte Macron, která je povoláním učitelka, velmi obdivovala odhodlání a ctižádostivost mladého muže, který začínal chápat přesnému fungování tohoto světa. její dcerka měla tehdy pouze devět let a dosud si pamatuje, jak Emanuela znala ze školy, byl totiž spolužákům její starší sestry.

Nepoznání hranic je základem k úspěchu

První dáma Francie naučila své děti vše potřebné. Umí se samy o sebe postarat, být odpovědné i pořádkumilovné. Snažila se v nich však budovat i lásku k ctnostem a hledání pravdy v pravosti citů. Tiphaine si neustále připomíná krásné chvíle, které její mámě vyčarovávají úsměv na tváři. Jsou to právě ty, které měla možnost prožít s milovaným mužem.

Mohlo by vás zajímat: Kate Middleton a její rady pro zdraví celé rodiny: Tato jídla má nejraději, aby zůstali zdraví a nepřibírali

Pokud má být někdo obrazem dokonalosti, tak moje matka

Zkušená advokátka přitom ví, že pouze na fakta se může 100% spolehnout. Vynechává z nich však srdeční záležitosti a ve světě šíří poselství, které měla možnost vidět na vlastní oči. Pokud je pro ni někdo odrazem stability a pozornosti, je tou dvojicí právě její máma a Emanuel. Prozradila, že když je vidí spolu, žijí si svůj vlastní svět tak, jakoby okolí ani neexistovalo.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..