Hrdá matka šesti dětí Angelina Jolie: Na tuto zásadu nedá při výchově dopustit a učí to své ratolesti odmalička

Herečka Angelina Jolie patří mezi nejobětavější mámy světového showbyznysu. Pro své děti by udělala cokoliv. Víte však, co považuje při výchově za naprosto klíčové?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Okouzlující, laskavá, něžná, úspěšná, má velké srdce a v neposlední řadě je skvělá máma. Řeč je o herečce Angelině Jolie. Ta je jasným důkazem toho, že mateřství každé ženě prospívá po všech stránkách. A šestinásobná matka si svou nejdůležitější životní roli užívá skutečně plnými doušky.

Mohlo by vás zajímat: Královský potomek Meghan a Harryho by se měl narodit v tomto znamení: Na jakých vlastnostech bude moci stavět?

Toto je pro krásnou herečku při výchově klíčové

Základem každé rodiny je láska. A je jedno, zda ji tvoří máma, otec a děti, nebo jen máma a děti. Právě tohoto pravidla se Angie drží a nedá na něj dopustit. Přestože se častokrát setkává s nálepkou adoptivní mámy, tvrdí, že ona jí není. Všechny své děti považuje za vlastní. A právě to se jim snaží vštěpovat od malička. Že láska je při výchově alfou a omegou. Nikdy nezvyšuje hlas a nepoužívá jakékoliv tresty. Pokud děti udělají chybu nebo něco s čím nesouhlasí, sedne si s nimi a snaží se jim to racionálně vysvětlit. Herečka se totiž domnívá, že akce vyvolává reakci. Pokud tedy na dítě zvýšíte hlas, jeho obranná reakce je automaticky stejná. Právě proto ke všemu přistupuje umírněně, s pokorou a to chce naučit i své děti.

Mohlo by vás zajímat: Vévodkyně Kate Middleton nikdy nenosí tuto barvu: Všimly jste si také, proč má vždy rozpuštěné vlasy?

Pro děti by udělala cokoliv

Děti jsou pro Angie vším. Snaží se s nimi trávit veškerý volný čas. Pokud jste si mysleli, že má zástup chův, mýlíte se. Angelina ví, že mámu nenahradí nikdo. Často bere své ratolesti na výlety, do hor, lunaparků a ona sama se účastní i mnoha dětských akcí. Klidně ji tak potkáte na houpačce v parku, či na kluzišti.

Všechno zvládá i vedle kariéry

Dokonce i během pracovních povinností se snaží mít děti co nejvíce u sebe. Proto je bere všude, kde se dá s sebou. Nechce aby měly pocit, že je kvůli práci zanedbává. Je třeba uznat, že sympatická herečka pochopila o čem je úloha mámy a zvládá ji i vedle kariéry bravurně.

Přečtěte si: Nejelegantnější pár Hollywoodu: Takové rady mají pro všechny, kteří se mají ve dvojici zúčastnit společenské akce

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..