Zamilovala jsem se do nevlastního bratra: Ačkoliv byla naše láska zakázána, nerespektovala jsem zažité pravidla

Znáte to - Zakázané ovoce chutná nejlépe. Přesně to zkusila Ema na vlastní kůži. Zamilovat se totiž do nevlastního bratra je tak trošku přes čáru. Alespoň v očích okolí a společnosti určitě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ema vyrůstala v neúplné rodině. Máma s jejím biologickým otcem se rozvedli ještě dříve, než oslavila páté narozeniny. Ten si našel jak to Ema říká, mnohem mladší model. Od té doby jich však měl několik dalších. Přesto, že byla s otcem v kontaktu šlo spíše o povinnost z jeho strany jako to, že by si byli blízcí. Mnohem blíže měla Ema k Máminu novému partnerovi Petrovi. A není se čemu divit. Byla s ním v denno - denním kontaktu, věnoval se jí, učil ji nové věci, vyslechl ji, když to potřebovala. Navíc v době, kdy se dali s její mámou dohromady, měl jen o rok staršího syna Jiřího. I s ním Ema vycházela skvěle. Toto se stalo přesně před 24 lety.

Přečtěte si: Učinila jsem jedno rozhodnutí bez vědomí svého manžela: Bojím se, že když na to přijde, neodpustí mi to

Toto nikdo nečekal

Od té doby Ema i Juraj vyrostli a stali se z nich výborní přátelé. Perfektně si rozuměli, měli mnoho společného a často dělali jeden druhému důvěrníky. Nicméně stalo se něco, co nikdo z nich, ani jejich okolí nečekal. "Juraj byl úžasný. Laskavý, milý, něžný, kamarádský a velmi inteligentní. Navíc se o mě od dětství staral. Zastával se mě, rozveselil mě, když jsem byla smutná. Všechny mé trápení i radosti prožíval se mnou," říká Ema. Byl prototypem ideálního muže. Přesto, neměl přítelkyni. "V jeden večer, když jsme zůstali sami doma, stalo se něco, co by mě před pár dny byť ani nenapadlo. Samozřejmě sehrál roli i alkohol, ale v jistém okamžiku jsem neváhala ani vteřinu a Juraje jsem políbila. A on mi můj polibek opětoval. Skončili jsme v rodičovské ložnici. Věděla jsem, že to není správné a také to, že naši s tím nebudou souhlasit. No bylo to mnohem silnější než já."

Zvrat, který změnil vše

Ema a Juraj se začali po této noci tajně setkávat. "Připadala jsem si jako v divadelní inscenaci Romea a Julie. I přesto, že naše láska byla zakázána vymykala se ze zažitých konsekvencií, rozhodli jsme se za ni bojovat. To co jsem totiž cítila já k Jurajovi, cítil i on ke mně." Po půl roce utajování se rozhodli vyjít s pravdou ven a oznámili to rodičům. Oba se už více nechtěli schovávat. "Moje máma byla ze začátku absolutně hysterická. Stále nás přesvědčovala, že musíme jít od sebe. Nicméně my jsme se nevzdali. Řekla jsem si, že Juraj mi stačí na to abych byla šťastná. A pokud to nechápe moje vlastní máma, nezměním to." Trvalo prsně tři roky, než se Emina máma se situací smířila. A dnes je hrdou babičkou 5 měsíčního syna Emy a Juraje. A sama tvrdí, že lepšího muže jako je Juraj si Ema nemohla ani přát.

Přečtěte si: Moje nejlepší přítelkyně si začala s mým ex: Přestože jsem se tvářila, že jsem nad věcí, tato věc mě trápila

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..