Zbavte se celulitidy na stehnech tímto zábalem: Pomůže prokrvení a vaše nohy budou hned hubenější

Poznejte sílu účinných surovin, které pomohou vašemu tělu i zvenku. Můžete je jednoduše aplikovat na celé tělo a objevit sílu pokožky bez celulitidy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Látka, která bojuje proti celulitidě nejúčinnější je dostupná právě v lahodném nápoji, který si určitě dáváte i každý den. Káva, obsahuje kofein a ten účinně bojuje proti projevům pomerančové kůže. Stimuluje buňky a pomáhá jim odvodnit se. Právě jeho aktivační účinky, které můžeme cítit i na našem chování, stejně působí na naši pokožku a pomáhají jí s prokrvením.

Mohlo by vás zajímat: Lidé, kteří spí méně než 6 hodin, přibírají rychleji: Takový vliv má ještě spánek na naše hubnutí

Takto si ho dopřejte

Sice známe kofein právě ve formě pitné, jeho použití se meze opravdu nekladou. Kávová zrna snadno pomelete a připravíte si z nich zábal, který celulitidu nejen začne postupně odstraňovat, ale také potlačovat její následnou tvorbu. Dodává buňkám v naší pokožce antioxidanty, tedy výživu, kterou jen tak snadno z vnějšího světa nepřijmou.

Pomozte pokožce raz dva

Spojení kávy na našem těle účinně odstraňuje nepříjemné znaky pomerančové kůže na vašich stehnech. Káva, když není umletá zcela na jemno, působí i jako peeling. Vaše kůže bude hned po první aplikaci vyformovanější, hydratovaná a na pohled účinně pevná. Můžete ji masírovat, účinné látky se tak dostanou hluboko do buněčných stěn a pomohou s prokrvením.

Přečtěte si také: Expresní hubnutí tuku v oblasti hýždí: Tyto 3 potraviny se tam ukládají nejvíce, nahraďte je

Toto je ten pravý zábal

Proti boji s celulitidou na stehnech smíchejte 1 hrnek mleté ​​kávy, přidejte aktivní kokosový olej, který vytvoří hydratační složku. Stačí 6 lžic, do kterých vmícháte 3 lžíce cukru, které pouze podpoří peelingový účinek kávových zrn. Na svou pokožku toto trojsložení aplikujte pomocí většího kartáčku, aplikace bude trojnásobně účinější, jako kdyby jste postupovaly pouze masírováním rukama.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..