Vévodkyně Meghan Markle září štěstím, ale princ Harry se možná prořekl: Narodí se jim holčička či chlapec?

Narodí se jim malá princezna nebo princ? To, zda nosí Meghan pod srdcem chlapečka nebo holčičku, oba vědí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Po pohádkové svatbě, kdy bývalá herečka Meghan Markle a princ Harry zpečetili svou lásku skutečně ve velkém a tradičním stylu, čeká dvojici další životní milník. Narození královského miminka.

Přečtěte si také: Nejlepší pyžamové looky světových modelek: Takto si vychutnávají své pohodlí v úplně netradičních outfitech

Plní se jim společný sen

Samotný Harry nikdy neskrýval svou touhu po dětech a velké rodině. Jak uvedl v mnoha rozhovorech pro zahraniční portály, sám tvrdí, že život bez ratolestí by si nedokázal představit. Ve svém bratrovi má totiž i přítele a důvěrníka v jednom. Právě proto chce minimálně dvě děti. Touží aby spolu prožily stejně krásné dětství jako on s Williamem. A zdá se, že jeho přání bude minimálně zčásti brzy splněno. Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle brzy přivede na svět první dítě. Kensingtoský palác totiž 15. října oficiálně potvrdil radostnou novinu, kterou média stále častěji skloňovali: "Jejich královská výsost Vévoda a Vévodkyně ze Sussexu s velkým potěšením oznamují, že Vévodkyně ze Sussexu čeká dítě na jaře v roce 2019."

Holčička či chlapeček?

Ostře sledovaný pár oznámil tuto krásnou zprávu jen pět měsíců po svatbě. Miminko by se mělo narodit na jaře roku 2019. Okouzlující Meghan se tak stane maminkou ve věku 37 let a těhotenství jí skutečně mimořádně sluší. Doslova září spokojeností a štěstím. Je vidět, že úlohy mámy se už nemůže dočkat.

Mohlo by vás zajímat: Bella Hadid je slavným dvojčetem této ženy: Poznáváte její rysy v obličeji bývalé první dámy Francie?

Každého však přirozeně zajímá, zda nosí pod srdcem holčičku nebo chlapečka. Tato informace je zatím před veřejností ostře chráněna, ale vypadá to, že princ Harry se při poslední návštěvě Syndey prořekl. Když totiž neznámá žena z davu lidí zakřičela: ,,Blahopřeji a doufám, že to bude dívka!" Princ okamžitě a bez váhání velmi spontánně řekl: ,,Já také!" Nuže necháme se tedy překvapit, zda to bude vytoužená holčička, nebo malý rozkošný princ.

Co myslíte, narodí se královskému páru holčička nebo chlapeček?

Holčička
1
Chlapeček
0
Hlasovalo: 1

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..