Slavný fotbalista Cristiano Ronaldo požádal přítelkyni o ruku: Georgina měla štěstí, takto se dvojice poznala

Fotbalista Cristiano Ronaldo (33) se rozhodl zpečetit vztah se svou přítelkyní a matkou jeho dcery Alany. Po dvou letech chození požádal Georginu Rodriguez (22) o ruku. Na nedávné večeři v Londýně dvojici svítili na rukou stejné prsteny značky Cartier.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dvojice chodí spolu od roku 2016, kdy se měli poznat na VIP večírku módní značky Dolce & Gabbana v Madridu. Ve stejném roce v listopadu byli už jako pár navštívit Disneyland v Paříži, kdy se snažil Ronaldo zamaskovat a tvářit nenápadně. I když to tak nevypadá Gio, jak ji fotbalista říká, je o 11 let mladší než on.

Kdo je Georgina Rodriguez?

Španělská kráska pochází z města Jaca u hranice s Francií, kde kdysi pracovala jako servírka. Studovala tanec a na jistou dobu se odstěhovala do Londýna. Po návratu zpět do Španělska se usadila v hlavním městě Madridu a začala pracovat v obchodě Gucci. Právě tato práce ji dostala na večírek, kde se poznala s Ronaldem, uvedl The Sun. Po tom, co se zjistilo, že se setkává s Ronaldem, nastalo obrovský šílenství. Novináři a paparazzi fotografové ji navštěvovali v obchodě, sledovali ji, vyrušovali při práci, soustavně fotili, a tak musela dát výpověď. Odkdy stojí po boku fotbalové hvězdy, její počet fanoušků na Instagram stoupá a nyní dostává různé práce zaměřené na focení a modeling.

Přečtěte si: Vévodkyně Kate Middleton nikdy nenosí tuto barvu: Všimly jste si také, proč má vždy rozpuštěné vlasy?

Její otec je obchodník s drogami

Otec Georginy jí dobré jméno nedělá. Podle The Sun byl Jorge Rodriguez odsouzen za obchodování s kokainem a marihuanou. Do basy se dostal v roce 2003, kdy si měl odsedět 10 let. V roce 2008 ho však na základě licence předčasně propustili, ale brzy se tam vrátil znovu za pašování konopné pryskyřice z Maroka do Španělska. Za to dostal dva roky a na svobodu ho pustili v roce 2013.

Přečtěte si také: Královský potomek Meghan a Harryho by se měl narodit v tomto znamení: Na jakých vlastnostech bude moci stavět?

Ronaldo chce velkou rodinu

Ronaldo má celkem 4 děti. Nejstarší syn Cristiano Ronaldo Jr má osm let, dvojčata Mateo a Eva Maria mají rok a 5 měsíců a nejmladší dcera Alana Martina, kterou má s Georginou, má rok. Kolem prvních tří dětí je hodně tajemna, protože byly vyřazené náhradními matkami, jejichž identita je neznámá. Všechny tři děti byly narozené v USA a podle Daily Maily měly být dvojčata počaté přes zamrzlé embrya na speciální klinice. Nejmladší dcerka dostala jméno už od obou rodičů: "Oba jsme vybírali jméno. Cristiano vybral Alan a já Martinu. Rozhodli jsme jí dát dvě jména, každé od jednoho z nás, aby to bylo takové speciální," řekla pro magazín Hola! Georgina. Počet dětí by neměl být konečný, protože fotbalista touží mít sedm potomků, přesně tolik, kolik má uvedeno na fotbalovém dresu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..