Celebrity, které používají Facetune: Takto vypadají před a po vylepšení slavné hvězdy

Krásné tváře, které máme možnost vidět na Instagramu a jiných sociálních sítích mají opravdu blízko k dokonalosti. Ženské celebrity však takto nevypadají i opravdu. Podívejte se na jejich zlepšovací triky i vy.

Zdroj: Instagram.com/kimkardashian
Zdroj: Instagram.com/kimkardashian

Prvotní srovnání změny ženy přichází hned, jak si aplikuje make-up. Pomůže jí pleti smazat barevné rozdíly a zvýrazní partie, na které jsme právem hrdé. Moderní doba však přináší i vyšší level než je pouze kosmetický beauty svět. Aplikace, jakou je například i Facetune nabízejí novinky, díky kterým bude vaše pleť jako pleť panenky.

Přečtěte si také: Kardashianky kdysi a dnes: Takto je změnily zákroky a šikovné make-up triky k nepoznání

Bella Hadid

Sice moderní modelka Bella Hadid nemá daleko od dokonalosti, tu a tam si ale zlepší své nejdůležitější rysy obličeje. Bella miluje výrazné lícní kosti, které podtrhne právě konturování, přidá však i jemnou mobilní úpravu.

Kim Kardashian

Známá hvězda reality show Kim Kardashian se netají svou láskou k mobilním úpravám svých fotek. Kim má velké množství make upu, které používá k dosažení bezchybné pokožky. Na techniku ​​však nedá dopustit a vždy si rozzáří části obličeje, které na fotografii nejsou dostatečně zářivé.

Martha Hunt

Modelka Martha Hunt je sice andílkem Victoria Secret a proto je špičkou mezi nejlepšími, krásnou pleť má však ráda jemnou jako panenka. Nedostatky, které jsou pro běžné ženy normální odstraní právě šikovná aplikace v mobilním telefonu.

Kendall Jenner

Starší sestra Kim naučila šikovné triky i mladší sestru z klanu Kardashian, modelku Kendall Jenner. Ona sama toho nepotřebuje k éterickému vzhledu hodně, zvětšení či doplnění rtů si však nenechá ujít.

Khloe Kardashian

Naše Kardashian rodina, která miluje jasné úpravy fotek by nebyla celá bez známé hráčky s Facetunem, Khloe Kardashian. Její fotografie na sociálních sítích jsou vždy velmi jasné, pleť až přehnaně bezchybná. Může se takto ráno vzbudit i reálná žena? Nyní už víte jak to dělá Khloe!

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší životní moudrosti ze seriálu Sex ve městě: Tyto hlášky nás naučily smát se i plakat

Emily Ratajkowski

Rebelka a modelka Emily Ratajkowski si na půvabu přidává pouze přidáním toho správného světla. To totiž může pomoci vašemu obličeji tak, jako nic jiného. Důležitý je i úhel, když s ním pracuje Emily, její rty jsou hned a i díky vylepšením, větší a plnější.

Foto:
Instagram.com/kimkardashian
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..