Tento stravovací návyk vám změní život: Je to zásada, na kterou byste neměly zapomínat, pokud chcete ploché bříško

Postavička jak lusk začíná nabírat své tvary už večer. Ráno se každá z nas touží probudit jako proutek, právě tato zásada vám zajistí takové pocity ze svého těla.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Krásné ploché bříško je samozřejmě záležitostí nejen cvičení. Samotné stravování mu dokáže pomoci k efektivnímu spalování, důležité je abyste před spánkem dodržovaly i tuto zásadu. Ráno se pak můžete těšit plochému bříšku a všechny trávicí problémy vás opustí také.

Přečtěte si také: Největší mýtus o tom, jak zhubnout z břicha: Dá se vůbec ztratit jen tento břišní tuk?

Kousek exotiky na talíři

Obohaťte svůj noční jídelníček o příval exotiky. Právě ovoce, které se nepěstuje v našich zeměpisných šířkách dokáže pomáhat k úspěšnému hubnutím. Například takový ananas či papája obsahují enýym bromelain, který zajistí, aby si vaše bříško uchovalo svůj plochý tvar i ráno.

Pomoc silných enzymů

Zmíněný bromelain ovlivňuje žaludeční kyseliny, pomáhá jim při vstřebávání vzduchu, který může způsobovat plynatost a také snižuje počet proteinů v žaludku, které se v tomto procesu aktivně štěpí. Večerní snack v podobě exotického ovoce tedy způsobí ve vašem žaludku efektivnější zpracovávání potravy.

Mohlo by vás zajímat: Expresní hubnutí tuku v oblasti hýždí: Tyto 3 potraviny se tam ukládají nejvíce, nahraďte je

Výsledek pocítíte hned ráno

Vaše bříško vám poděkuje plochým vzhledem a bezproblémovým trávením již během rána. Pročištěná střeva jsou totiž  mnohem schopnější přijímat první jídlo dne, nestane se vám proto, že by vám po snídani zůstalo těžko. Ploché bříško bude proto nejen optickým klamem, ale i realitou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..